OOBE. ŚCIEŻKA SERCA

Witajcie ponownie! Produkcja książki zaczyna nabierać tempa i już pojawił się tekst, który będzie widniał na tylnej okładce:

„Byłem zjednoczony ze wszystkim, co istnieje, z całkowitą nieskończonością. Zdezorientowany i zaskoczony takim obrotem sprawy mogłem jedynie poddać się temu, co było mi ukazywane. Mój analityczny umysł Roberta ciągle funkcjonował na pełnych obrotach. Byłem w wibracji, która zakręciła mnie w prawym kierunku. Czułem się jak na kolejce górskiej, było to tak intensywne doznanie, że nie wyobrażam sobie niczego mocniejszego! Praktykując OBE zawsze dążyłem do tego, by mieć mocne wrażenia, takie, jakich nie jestem w stanie nawet sobie wyobrazić. Tym razem otrzymałem coś, co było najmocniejszym fajerwerkiem w całym wszechświecie…”

Najnowsza książka Roberta Noble, jednego z najbardziej znanych podróżników astralnych w Polsce, autora podręcznika „OOBE. Drugie życie poza ciałem” to osobista, barwna, pełna zaskakujących szczegółów relacja z trwającej wiele lat wyprawy w przestrzeń ducha i w głąb własnego Serca. Ten fascynujący zapis duchowej podróży autora może stać się inspiracją, jak również przestrogą dla wszystkich tych, którzy zapragnęliby podążyć jego śladem. Ścieżka Czarownika nie jest bowiem łatwa, czyha na niej wiele pokus i niebezpieczeństw. Po drodze mogą pojawić się Rośliny Mocy, Istoty Nieorganiczne, a także cała plejada niezwykłych stworzeń z innych wymiarów, o nie zawsze jasno sprecyzowanych intencjach. Nie brakuje również fałszywych drogowskazów, pytań bez odpowiedzi i bardziej przyziemnych przeszkód, jednak autor, dzięki nieustannemu kierowaniu się Sercem pokazuje, jak je pokonać, jak przezwyciężyć własne słabości, przejrzeć duchowe iluzje i osiągnąć spełnienie.

„OOBE. Ścieżka Serca” to wibrująca od emocji, szczera opowieść o młodym Czarowniku i Wojowniku, który dzięki niezłomności i odwadze odkrywa w sobie uzdrowicielską Moc…

Przypominam o możliwości rezerwacji swojego egzemplarza:

http://www.instytutnoble.pl/oobe/ksiazka-oobe-sciezka-serca/

Masaż Mocy – Energetyczna Odnowa

Ceremonie MASAŻU MOCY

„Masaż Mocy – Powrót do Źródła” to autorski oczyszczający masaż relaksacyjno – energetyczny z elementami technik masażu Shiatsu, Tao i Energoterapii oraz Praktyk Szamańskich.

W trakcie sesji stosujemy techniki pracy z polem energetycznym, wykonując masaż w dwie osoby na tak zwane „cztery ręce”.
Podczas masażu można zaobserwować w jakich partiach ciała są największe napięcia, co jest kwestią indywidualną, dlatego największą uwagę poświęcamy miejscom, które tego wymagają.

Masaż Mocy może pomóc Ci w poznaniu przyczyn swoich dolegliwości, jak również pomóc Ci w poznaniu samego siebie.
W czasie masażu pracujemy z dźwiękiem bębna, który ma znaczący wpływ na narządy wewnętrzne i na synchronizację półkul mózgowych. Można dzięki niemu odbyć swoją własną podróż szamańską, mając dostęp do zasobów swojej podświadomości. Metoda, którą stosujemy trafia dokładnie TAM gdzie zaistnieje największa potrzeba uzdrowienia.

Więcej informacji na temat Masażu Mocy można znaleźć na stronach Instytutu Roberta Noble

OOBE. ŚCIEŻKA SERCA

Książka OOBE. ŚCIEŻKA SERCA – najnowsze wieści.
https://www.facebook.com/oobesciezkaserca

Nadszedł Październik więc muszę się sprężyć i słowa dotrzymać 🙂

Myślę, że nie zajmie mi długo pisanie. Jednak mając już pewne doświadczenie z pierwszą książką (OOBE. Drugie życie poza ciałem) wiem jak wydanie może się przeciągać w nieskończoność. Mam nadzieję, że pójdzie wszystko sprawnie i bez komplikacji.

Na wydanie książki potrzebne są środki finansowe, tak więc gdyby ktoś zechciał wesprzeć i dorzucić swoją cegiełkę będzie mi miło. Można to zrobić korzystając ze strony: http://www.instytutnoble.pl/darowizna/

Pozdrawiam i do poczytania,
Robert Noble

PALO SANTO

PALO SANTO – ŚWIĘTE DRZEWO

Legenda o Palo Santo sięga pradawnych czasów a jego kult trwa do dzisiaj. Jego właściwości wykorzystywane są zarówno na płaszczyźnie duchowej jak i fizycznej a uniwersalne zastosowanie nadaje mu nutkę tajemniczości i siły.

Czym jest Palo Santo, skąd pochodzi i jaka jest jego Moc? Jeśli jesteście ciekawi odpowiedzi, zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem.

Palo Santo

 

Drewienka Palo Santo są magiczne, kto je poznał ten wie jaką mają cudowną moc. Osobiście wykorzystuję je przed każdą sesją medytacji i podróżami szamańskimi. Zapach palonego kadzidła wprawia w odpowiedni nastrój psychiczny, który wspomaga praktykę.

Łapacze snów – o co w nich chodzi?

ŁAPACZE SNÓW

Na stronach IRN pojawił się artykuł na temat łapaczy snów. Łapacze wywołują skrajne emocje, mają zarówno swoich zwolenników jak i przeciwników. Ci drudzy rzecz jasna, nie odczuwają by przedmioty te miały jakikolwiek wpływ na ich sny. Zazwyczaj jest to grono osób, które swoich snów w ogóle nie pamięta.  Co tu więc łapać?

Cały artykuł znajduje się pod adresem: http://www.instytutnoble.pl/lapacze-snow/

łapacze

 

 

 

Niefizyczna Podróż – Nagranie Medytacyjne

Szukasz nowych doświadczeń medytacyjnych, nowych dróg do ukrytych i nierozpoznanych jeszcze zakamarków własnego Ja? Chcesz dotknąć innych struktur, przeżyć siebie inaczej, zatopić się tam gdzie jeszcze Cię nie było? A może po prostu medytacja jest Twoim sposobem na życie a odkrywanie nowych terenów podświadomości jest Twoją pasją?

Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to przygotuj się, bo nagranie medytacyjne „Niefizyczna Podróż” zabierze Cię w zupełnie inną i zupełnie nie-fizyczną podróż do głębin własnej duszy. Nagranie to jest kolejną autorską perełką opracowaną i przygotowaną przez Roberta Noble, który dzieląc się swoim ogromnym doświadczeniem i ciepłym głosem poprowadzi Was miękko poprzez słoneczne i kojące bezdroża nieznanych niefizycznych światów.

http://sklep.instytutnoble.pl/glowna/34-niefizyczna-podroz.html

 

Poniżej próbka nagrania:

 

KSIĄŻKA OOBE ŚCIEŻKA SERCA

Zapewne większość osób, które odwiedza Instytut wie, że pragnę napisać drugą książkę zatytułowaną OOBE ŚCIEŻKA SERCA.

Można na bieżąco śledzić co się dzieje w temacie książki. W tym celu założyłem stronę  na facebooku: https://www.facebook.com/oobesciezkaserca?ref=bookmarks

Zachęcam do polubienia i podzielenia się komentarzami.

Promocja RedEye’a!

Z okazji  dnia Kobiet jak również wspaniałej wiosny. Urządzenie RedEye w promocyjnej cenie z darmową przesyłką!

Promocja trwa 2 tygodnie do 22 marca 2015

http://sklep.instytutnoble.pl/glowna/10-redeye-pro.html

 

Pojawiły się też świetne zakładki dla miłośników literatury, niezależnie od jej rodzaju.

zakładka do książki

Zakładkę do książki można zdobyć gratis nabywając swój egzemplarz książki OOBE. Drugie życie poza ciałem.

Istnieje także możliwość zakupienia samej zakładki:
http://sklep.instytutnoble.pl/g…/27-zakladka-do-ksiazki.html

 

Aktualizacja RedEye’a

Zachęcam wszystkich do zrobienia aktualizacji swojego RedEye’a:

Jest już nowsza wersja oprogramowania i firmware. Można ściągnąć sobie z Forum najnowszą wersję programu oznaczoną cyferkami: 0.9.03 Ci co mają taką możliwość, mogą sobie zaktualizować firmware’ową wersję w aktualizacji programu.

W najnowszej wersji znajdziemy 4 możliwe programy:

Program:
1 – kontrola świadomości, Pomiar GSR
2 – brak kontroli świadomości, pomiar GSR,
3 – kontrola świadomości, brak pomiaru GSR, cisza
4 – kontrola świadomości, brak pomiaru GSR, stały sygnał 1200Hz

Jest też zaawansowana kontrola świadomości 🙂

Więcej informacji na temat nowości znajdziecie na forum IRN w dziale Rozwój: http://forum.instytutnoble.pl/rozwoj/66/

Najnowsza wersja oprogramowania: http://forum.instytutnoble.pl/faq/60/instrukcja-do-redeye-i-oprogramowanie/776/

FanPage: https://www.facebook.com/biofeedbackredeye?ref=bookmarks

Recenzje książki „OOBE. Drugie życie poza ciałem”.

Chcecie poznać opinie innych osób na temat książki „OOBE. Drugie życie poza ciałem” ? Poniżej przedstawiam zebrane recenzje książki „OOBE. Drugie życie poza ciałem”:

http://ezoksiazki.blogspot.com/2014/12/69-oobedrugie-zycie-poza-ciaem.html

http://moznaprzeczytac.pl/oobe-drugie-zycie-poza-cialem-robert-noble/

https://bachorski.wordpress.com/2015/01/18/robert-noble-oobe-drugie-zycie-poza-cialem-czyli-wedrowki-duszy/

http://argenteumocculta.blogspot.com/2014/12/oobe-drugie-zycie-poza-ciaem-robert.html

http://ivellios.com/2015/01/recenzja-ksiazki-oobe-drugie-zycie-poza-cialem/

http://www.instytutnoble.pl/nadeslana-recenzja-oobe/

http://www.instytutnoble.pl/recenzja-ksiazki-nadeslana-przez-anne-krol/

http://fraternitasocculti.xaa.pl/forum/viewtopic.php?f=136&t=557

Serdecznie dziękuję za wszystkie opinie, jeśli również chcesz się podzielić swoimi wrażeniami zapraszam na forum: http://forum.instytutnoble.pl/literaturawiedzawywiady/14/ksiazka-oobe-drugie-zycie-poza-cialem/913/

 

Życie poza ciałem uzależnia – wywiad

Pojawił się w internecie krótki wywiad. Zapraszam do czytania 🙂
Z autorem książki OOBE – DRUGIE ŻYCIE POZA CIAŁEM rozmawiam o rzeczach ulotnych (dosłownie), niezwykłej pasji oraz książce, która rozbudza zmysły, a także ciągłych podróżach, po których pozostają fascynujące wspomnienia.

Marek Bachorski-Rudnicki

Czytaj wiecej: http://www.wiadomosci24.pl/artykul/noble_zycie_poza_cialem_uzaleznia_wywiad_321994.html

 

Feel me…

…i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

feel me…

Książka OOBE jest w sprzedaży!

Jesteśmy już po premierze książki OOBE. Drugie życie poza ciałem. Jak opuszczać ciało – praktyczny przewodnik.

Każdy kto zetknie się z tą pozycją nie może powiedzieć, że nie wychodzi z ciała, ponieważ nie wie jak to zrobić. W książce zawarte są praktyczne porady, umożliwiające czytelnikowi własne eksploracje. Warunek konieczny: Trzeba mocno tego chcieć!

Na stronie http://instytutnoble.pl/oobe/ksiazka istnieje możliwość zamówienia  swojego egzemplarza wraz z dedykacją Roberta Noble’a.

Poniżej oficjalny trailer:
Książka do nabycia w sklepie IRN: http://sklep.instytutnoble.pl

OOBE Drugie życie poza ciałem

Witam po długiej przerwie. Były problemy techniczne ze stroną bloga, ale sytuacja została opanowana. Najnowszy news dotyczy książki, praktycznemu podręcznikowi dzięki któremu można nauczyć się wychodzić z ciała.

OOBE Drugie życie poza ciałem. Jak opuszczać ciało – praktyczny przewodnik, to publikacja dzięki której poznasz wszystkie tajniki OOBE, czyli metody opuszczania swojego ciała. Robert Noble przekazuje Ci swoją cenną wiedzę pochodzącą z różnych źródeł oraz wnioski z osobistych, wieloletnich doświadczeń w temacie wychodzenia z ciała. W publikacji zawarł teoretyczne zagadnienia i praktyczne ćwiczenia, dzięki którym nauczysz się przeprowadzać osobiste podróże astralne. Książka jest odpowiednia zarówno dla osób chcących rozpocząć przygodę z OOBE, dla tych, którzy boją się podjąć ten krok ze względu na liczne zahamowania, jak i dla tych, którzy mają pewne doświadczenia w tej dziedzinie.

Na facebookowej stronie książki OOBE Drugie życie poza ciałem trwa konkurs. Do rozlosowania są 3 kopie książki, a warunkiem uczestnictwa jest polubienie strony:

https://www.facebook.com/oobedrugiezycie?ref=bookmarks

Dodatkowo można zarezerwować swój egzemplarz z dedykacją autora,wysyłając maila na adres: robert[at]instytutnoble.pl

Osoby rezerwujące w ten sposób książkę biorą dodatkowo udział w losowaniu gadżetów wspomagających trening OOBE. Wylosujemy  pięć świecących długopisów oraz pięć dzienników snów.

Wszystkie bieżące  informacje dotyczące książki pojawiają się na facebooku. Planowany termin premiery przypada na 21 listopada 2014r.

Zapraszam do zapoznania się z darmowym fragmentem:

http://sklep.instytutnoble.pl/glowna/24-oobe-drugie-zycie-poza-cialem.html

ksiazka4

Pozdrawiam serdecznie,

Robert Noble

 

RedEye – dział na forum IRN

Na forum IRN stworzyliśmy dział przeznaczony dla urządzenia Biofeedback RedEye. Podzielony jest na 3 kategorie: opinie, faq oraz doświadczenia. W dziale faq dostępna jest do pobrania aktualna wersja programu wraz z instrukcją obsługi. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i własnymi doświadczeniami. Wszystkim użytkownikom RedEye’a życzymy przyjemnych koncentracji 🙂

Ps. Niebawem swoją koncentrację będzie można wykorzystać w grze, która pojawi się w programie.

RedEye na forum IRN