Autohipnoza Regresywna to w skrócie Hipnoza polegająca na cofnięciu Osoby do poprzednich żyć, życia, które powiązane jest ściśle Obciążeniem Karmicznym mającym za cel odblokowanie i oczyszczenie negatywnych aspektów Obecnego życia w tym wcieleniu. Dlaczego nie pamiętamy poprzednich żyć?

Ponieważ utrudniłyby nam funkcjonowanie w obecnym życiu i skłaniały nas ku przeżytym doświadczeniom nie pozwalając się realizować w obecnym na poziomie Przeznaczenia. Karma… oczywiście nie dotyczy karmy dla psów a ludzi i nas samych.

 

Wracamy na Ziemię po to by oczyścić wzorce energetyczne, które negatywnie zaciągnęliśmy wobec bliskich nam ludzi w obecnym życiu.  Hipnoza regresywna to ogromna pomoc i wspaniałe narzędzie do odblokowania oraz oczyszczenia tychże wzorców, które z reguły w życiu realizujemy na poziomie nieświadomym gdyż nie zastanawiamy się w biegu życia nad tym czy moje relacje z partnerem/ką mają związek z poprzednim życiem bądź jakimś odległym wcieleniem. Parokrotnie stosowałem tą właśnie Hipnozę w celach eksperymentalnych na bliskich mi ludziach, którzy sami wyrazili chęć i ciekawość doświadczenia czegoś zupełnie niemożliwego wydartego z kontekstu rzeczywistości. Ku oczywiście ogromnemu zdumieniu odkryłem, że coś w tym jest o wiele głębszego niżby się to mogło komukolwiek zdawać.

 

Hipnoza ta również może być wykorzystana do przenoszenia w Przyszłość, która na poziomie nieświadomym poza fizycznym światem w innej czasoprzestrzeni naszej egzystencji obecnego życia jest już Skrystalizowana, gotowa. Doświadczyłem tego na własnej skórze tej Przyszłości, która w trakcie prowadzonej przez mnie Hipnozy przeniosła bliską mi osobę właśnie do niej. Wypełniła się w bardzo krótkim czasie dokładnie z tym, co ujrzała ta osoba. Wszystkie elementy nie stanowiły Symboli jak to jest często podczas Jasnowidzenia. Oczywiście również są osoby, które nie są podatne na Hipnozę i nie można nikogo zmuszać do czegoś, czego dana osoba nie pragnie by tego doświadczyć. Pierwsze sesje z Autohipnozą kończą się małymi wynikami lub też żadnymi w odniesieniu do podróży do poprzednich żyć i tu trzeba wziąć pod uwagę różne czynniki zewnętrzne i wewnętrzne danej osoby, która np. jest podatna na Hipnozę. Temat ten to rzeka Amazonka… szeroki i długi na którym nie zamierzam się tu zbytnio rozwijać. Wracając, pierwsze sesje kończą się ogromnym spokojem wewnętrznym, zrównoważeniem stanu energetycznego poprzez odczuwanie błogiego spokoju, relaksu oraz co zdziwiło mnie – doenergetyzowaniem typowo podobnym do spożycia wysoko energetycznego napoju typu Red Bull. Najważniejsze to nie nastawiać się na nic przystępując do sesji z Autohipnozą Regresywną… po prostu pozwolić sobie bez emocjonalnego napięcia poddać się temu pięknemu stanowi, który właśnie wywołuje. Nic nam podczas jej trwania nie grozi w sensie tego, że umrzemy. Regres odbywa się poprzez odblokowanie pamięci, którą nosimy w Podświadomości od czasu Narodzin przeniesionych w świadomości z innej czasoprzestrzeni, życia poprzedniego. Prawdziwe efekty mogą wystąpić podczas 3 sesji!!!

 

Czas i zastosowanie Autohipnozy nie ma tu znaczenia możemy ją przeprowadzić o dowolnej porze dnia i nocy. Osobiście zalecam ją stosować w momencie rozbudzenia, przed snem na noc może właśnie posłużyć jako tabletka nasenna i zapadniemy po całym dniu aktywności w sen.  Raymond Moody naprowadził mnie właśnie poprzez zastosowanie jego Autohipnozy do ciekawych wyników. Przyznam, trochę ją zmieniłem by dostosować do potrzeb Osób, które zbytnio nie lubią długo czekać. Często osoby chore, cierpiące na ukryte dolegliwości zdrowotne i psychiczne mogą poprzez jej zastosowanie wyleczyć się! Rozumiejąc ich przyczynę utkwioną i zakorzenioną w poprzednim życiu poprzez jej zastosowanie. Może również wspomóc osoby praktykujące OOBE, które mają problemy z osiągnięciem tego Nieopisanego Stanu Wolności oraz Bezwarunkowej Miłości, poprzez oczyszczenie kanałów energetycznych czakr. Sprawa ta podobna jest zastosowaniu Hemi – Sync polegająca na przywróceniu Synchronizacji nie tyle obu półkul mózgowych co właśnie również wzmocnieniu i otwarciu zablokowanych kanałów energetycznych.

 

Dróg do Poznania Prawdy o Nas samych oraz naszym Życiu je wiele w odniesieniu do narzędzi. Kwestia dopasowania ich wg. Własnej woli. Jedne z nich właśnie Robert Noble wdrożył w życie oferując nieopisane oceany realnych ponad ten świat doświadczeń z zakresu parapsychologii, parapsychiki i ezoteryki. Życzę wam Ciekawych i konstruktywnych doświadczeń oraz przeżyć, z którymi mamy nadzieję podzielicie się z nami. Doświadczenie jednostki – osoby jest równe doświadczeniu grupy, która rozwija się w tempie szybszym i doskonalszym dzięki wymianie Doświadczeń a znane przysłowie mówi „nie od razu Rzym zbudowano” oraz z mojej beczki życiowych mott „ małymi krokami do wielkich chwały”.

 

Pozdrawiam

Aurelian Łasasowski