Witajcie,

Przedstawię Wam krótki opis, jak zabrać się za palenie Białej Szałwii. Dla tych co się tym zajmują wydaje się to tak proste, że nawet by na pomysł nie wpadli aby napisać jak się pali Białą Szałwię czy w ogóle inne zioła. Wierzę w to, że znajdą się tacy, którym ten krótki opis się przyda i ułatwi zabranie się za oczyszczanie siebie i swojego otoczenia. Ja to robię od wielu, wielu lat i nie zamierzam przestać gdyż mój raj jest warty spalenia każdego listka. No to zacznijmy od początku.

Szałwia jest ziołem, która jest znana ze swoich leczniczych właściwości. Ludzie palą szałwię od czasów starożytnych, aby oczyścić siebie, przedmioty i swoje domostwa. Zwolennicy spalania szałwii, nazywają to działanie okadzaniem, wierzą, że dym szałwii jest drogą do domu i błogosławieństwem. Pomaga oddalić wpływ negatywnej energii z całego otoczenia. Może chcesz palić szałwię, aby oczyścić obecne miejsce w którym mieszkasz albo siebie, a być może przeprowadzasz się do nowego mieszkania, pokażę Ci jak możesz to zrobić w łatwy i przystępny sposób.

 

jak-palic-biala-szalwie-irn

Czego potrzebujemy:

  1. Biała Szałwia, w pęczku bądź luźne liście. Znajdziecie ją tutaj
  2. Zapałki lub zapalniczka.
  3. Podstawek metalowy, muszla, miseczka ceramiczna.
  4. Czysty piasek.

 

Krok pierwszy:

Wsyp piasek do naczynia. Może być biały lub czarny, jak kto woli i jaki ma pod ręką.

jak-palic-biala-szalwie-irn3

Krok drugi:

Umieść Białą Szałwię w pojemniku z piaskiem.

jak-palic-biala-szalwie-irn4

Krok trzeci:

Podpal Białą Szałwię i poczekaj aż się dobrze rozpali po czym zdmuchnij płomień i niech inicjatywę przejmie dym, który zacznie unosić się z wiązki, bądź luźnych liści.

jak-palic-biala-szalwie-irn5

Krok czwarty:

Rozpraszaj dym w całym domu poprzez umieszczenie naczynka w różnych pomieszczeniach, dzięki czemu Biała Szałwia może przeniknąć każdy obszar, który chcesz oczyścić.

jak-palic-biala-szalwie-irn6

Krok piąty:

Pozwól aby Szałwia sama zgasła a jeśli chcesz przyspieszyć ten proces, zatop żarzącą się końcówkę w piasku w którym uprzednio stała wiązka lub zanurz ją pod bieżącą zimną wodą.

jak-palic-biala-szalwie-irn7

 

Sposób jest bardzo łatwy a jakże skuteczny! Warto okadzać swoje otoczenie. Mogę Was zapewnić, że nawet Wasi goście odczują różnicę w przebywaniu w Waszym domu i w Waszym otoczeniu.

 

Daniela