Witajcie po dłuższej przerwie!

Z powodu zaistniałej sytuacji epidemiologicznej i zaleceń do pozostawania w domu mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia! Już wielokrotnie wspominaliśmy jak bardzo joga korzystnie wpływa na nasze ciało, umysł i ducha. Są to ćwiczenia, które zwiększają naszą samoświadomość, ale jakby tego było mało może je wykonywać praktycznie każdy. Niezależnie od tego w jakim jesteś wieku oraz jaki masz poziom wytrenowania, możesz rozłożyć matę i pokonując swojego największego wroga (lenistwo) zacząć robić coś dla Siebie! Tu nie ma żadnej rywalizacji, robisz to na co pozwala Ci własne ciało.

Dzięki naszym Przyjaciołom z Jogalates Studio możecie razem z nami poćwiczyć jogę online! Ta forma instruktażu narodziła się z potrzeby Serca aby każdy mógł skorzystać z dobrodziejstw tej praktyki. Pod okiem wspaniałej prowadzącej Karoliny będziecie dokładnie wiedzieć co robić, jak ćwiczyć i na czym się skupiać!

“Wszystkie lekcje tworzymy dla Was nieodpłatnie na czas kwarantanny.

Natomiast jeżeli ćwiczycie z nami i macie taką finansową możliwość, to jesteśmy jak najbardziej otwarci na wsparcie, które umożliwi przetrwanie tego trudnego czasu.
Dlatego jeżeli chcecie wesprzeć nasze działania możecie to zrobić wpłacając dowolna kwotę na konto Jogalates studio 28 1140 2004 0000 3102 7561 1245 tytułem „lekcje online”

Możecie pomóc nam udostępniając tą grupę swoim znajomym i znajomym znajomych W grupie siła!

Zdrowia dla Was!”

Jogalates Studio

Już dzisiaj o godzinie 19:00 wskakujemy na matę! Dołącz do nas.

Wystarczy, że wejdziesz na grupę: https://www.facebook.com/groups/jogalatesstudioonline/

Pozdrawiamy,

Zespół IRN


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *