Witajcie,basen irn 5

Robert i Eos wybrali się na basen z kamerą aby pokazać Wam, że w każdym wieku jest możliwe nauczenie się pływać. Robert nam to świetnie udowadnia, gdyż ćwiczył utrzymywanie się na wodzie z deseczką. Wszystko wydaje się takie proste gdy umie się pływać, no cóż… wszystko komplikuje się gdy nie potrafimy tego robić a do tego dochodzi lęk przed wodą. Robert pokazał, że pomimo wszystko pragnie się nauczyć pływać i przełamywał swoje lęki przed kamerą. Zapraszamy Was gorąco do obejrzenia relacji, jak i do odwiedzania basenu regularnie aby wzmacniać swoje ciało. Basen jest najlepszy aby to zrobić bezboleśnie 😉 Jeśli boicie się wody na tyle żeby pływać z deską, to możecie zawsze użyć tak zwanych „makaronów” do pływania.

basen irn4

One utrzymają Was na wodzie i będziecie mogli swobodnie uczyć się podstawy pływania czyli „machania” nogami. Wydaje się to dość łatwe ale Robert pokazał, że to tylko pozory 😉
Więc obejrzyjcie krótki film, komentujcie, jak macie jakieś pytania to walcie śmiało Robert z Eos na pewno odpowiedzą i jeśli będzie taka potrzeba to i pokażą.

Pozdrawiamy i życzymy udanych ćwiczeń na basenie!

Zespół IRN!0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.