Koncert relaksacyjny przy dźwiękach mis kryształowych, mis tybetańskich, monokurantów, bębnów szamańskich, grzechotek, dzwonków koshi, tingshe, kija deszczowego, sansuli, didgeridoo,  to czas dla Waszej duszy i ciała.

Każdy z naszych instrumentów działa uzdrawiająco, harmonizując centra energetyczne (czakry) oraz półkule mózgowe, dzięki czemu pogłębi się Wasza koncentracja.

Poczuj swoje wnętrze, skupiając swoją uwagę na sercu.  Połącz się ze swoją Boskością i mocą twórczą.
Poczuj jak uzdrawiająca wibracja Mis Kryształowych likwiduje wszystkie napięcia w Twoim ciele i umyśle. 

Dźwięk Mis Kryształowych działa na nasze komórki, przebijając się przez wszystkie blokady, uwalniają się nasze emocje, w cudowny sposób synchronizują półkule mózgowe. Mają moc uzdrawiania  naszego  kręgosłupa, serca oraz całego układu odpornościowego.

Dodatkowo uspokajają i wpływają korzystnie na metabolizm naszego organizmu.

Przeciwwskazania to ciąża, epilepsja oraz rozrusznik serca. Praca z energią na tym poziomie, może być przyczyną rozregulowania tego urządzenia. Małym dzieciom również nie polecamy gdyż one same mają dużą dawkę energii.

Nasze ciała są krystalicznej struktury. Praca z misami kryształowymi, ma znaczący wpływ na narządy, tkanki, komórki, jak i na układ krążenia, układ hormonalny i metabolizm. Wibracja Mis zmienia częstotliwości fal mózgowych, i pozwala zsynchronizować nasz mózg, pokazując ewentualne zmiany w świadomości.

Podczas naszego koncertu zostajecie głęboko oczyszczeni z negatywnej energii. Ma to ogromny wpływ na nasze funkcjonowanie na co dzień.

Poza misami kryształowymi wykorzystujemy jeszcze inne instrumenty takie jak: bębny szamańskie, monokuranty, dzwonki koshi, tingshe, kij deszczowy, didgeridoo oraz grzechotki.

Korzyści Mis Kryształowych i Monokurantów:

 • Uzdrawiają na planie fizycznym, mentalnym i duchowym
 • Harmonizują czakry, oczyszczają aurę
 • Relaksują ciało i umysł
 • Energetyzują ciało fizyczne i duchowe
 • Synchronizują półkule mózgowe
 • Oczyszczają energetycznie pomieszczenia
 • Sprzyjają Medytacji,
 • Wyciszają umysł, łagodzą stres
 • Łagodzą bóle wszelkiego pochodzenia
 • Rozbijają komórki rakowe w ciele
 • Poprawiają działanie układu immunologicznego
 • Pomagają w pozbywaniu się depresji
 • Rozwijają intuicję i twórczy potencjał
 • I wiele wiele innych!
monokuranty-irn

MONOKURANTY

 

Jeśli jesteś zainteresowany spotkaniem z nami i chcesz do nas przyjechać albo chciałbyś spotkać się z nami u siebie w domu, prosimy o kontakt.

Nasze uzdrawiające koncerty organizujemy w ramach różnych okoliczności takich jak: urodziny, rocznice, dzień kobiet, walentynki, dzień matki, dzień ojca i wiele, wiele innych.

Bardzo chętnie gramy dla Was, widząc, że świadomie wybieracie dźwiękoterapię misami jako narzędzie dla poprawy samopoczucia zarówno swojego jak i bliskich.

Jeżeli szukasz pomysłu na oryginalny prezent napisz do nas albo zadzwoń, umówimy się na konkretny termin i odbędziemy naszą wspólną podróż w głąb siebie.

 • Godzinny Koncert gry na Misach Kryształowych
 • Oczyszczanie energetyczne ziołami
 • Na wyjeździe (cena zależna od dojazdu i ilości osób).

Zapraszamy

Rober Noble & EosCris

 


8 komentarzy

Patryk · 29 maja, 2016 o 9:06 am

Na samym początku dosyć sceptycznie podchodziłem do całej ceremonii mis kryształowych, przecież to tylko dźwięki, szybko jednak zmieniłem zdanie. Już od pierwszych dźwięków poczułem silne wibracje które delikatnie łaskotały moje ciało, kiedy weszły mocniejsze dźwięki, miałem uczucie, jakby ktoś wiercił mi w głowie, moja głowa chciała eksplodować. I eksplodowała, nagle poczułem wewnętrzny spokój, relaks, a stan był tak przyjemny jak podczas głębokiej medytacji. Wyleciały z głowy wszystkie problemy, myśli i nastała wewnętrzna cisza. Moje ciało nagle pogrążyło się w paraliżu, gałki oczne zaczęły drgać bardzo podobnie jak w fazie REM. Od tamtego czasu czułem jak się unoszę. Genialne uczucie! Po całej ceremonii miałem całkiem ciekawe objawy, nie dosyć, że czułem niewiarygodny spokój i ciszę w środku, to jeszcze czułem się jakbym wypił ze 4 piwa 😉 Kolejne dni nadal utrzymywały stan wyciszenia i większej koncentracji, praktycznie do momentu kiedy to piszę, jestem jakiś taki bardziej spokojny i mam większą cierpliwość do życia.

  Nalle · 2 maja, 2017 o 9:37 pm

  Witam,
  Po koncercie w Krakowie od kilku dni jestem zanurzona w kokonie spokoju,wyciszenia,pozytywnej energii i dużego optymizmu. Odpuścił stres i wewnętrzne napięcie które towarzyszyły mi od dwóch miesięcy. Wrażeń w trakcie koncertu było mnóstwo. To co jest teraz jest super: wróciłam do równowagi. Jestem spokojna,przestały mnie boleć krzyże i stłuczone kolano. Polecam wszystkim koncerty Oli i Roberta.

Wojtek · 22 października, 2016 o 12:44 pm

Miałem okazję być u Roberta i Oli na koncercie mis kryształowych i muszę przyznać, że to było magiczne doświadczenie. Wibracja dźwięku krążyła po całym pomieszczeniu i wyraźnie czułem jak przenika moje ciało. Efekt trójwymiarowego dźwięku był niesamowity! Było to bardzo przyjemne doznanie, więc poddałem się temu bardziej. Ogarnął mnie wyjątkowy stan błogości i zatraciłem całkowicie poczucie czasu. Byłem gdzieś w przestrzeni, ale nie mam pojęcia gdzie, słyszałem misy jak grają gdzieś w tle, a ja czułem po prostu spokój. To było coś czego zawsze mi brakowało, stan medytacji, bez natrętnych myśli i problemów. Dziękuję Wam za tak pozytywną energię, którą się dzielicie!

Pozdrawiam,
Wojtek

Ewelina · 27 stycznia, 2017 o 12:06 pm

Rewelacja! Byłam na koncercie u Oli i Roberta i jestem pod ogromnym wrażeniem ich profesjonalizmu. Nie spodziewałam się tak intensywnych wibracji mis, które dosłownie ukoiły cały mój stres jaki miałam w ciele. Przez cały czas czułam się jakbym znajdowała się w „innym świecie”, czując wszechogarniający spokój. W moim odczuciu zaangażowanie ze strony prowadzących miało wielki wpływ na całe spotkanie. Pomimo iż widziałam ich po raz pierwszy w życiu czułam się przy nich w pełni bezpiecznie. Cały czas miałam wrażenie że jestem chroniona i pod dobrą opieką. Polecam taki koncert każdemu kto chce głęboko zrelaksować swoje ciało i ukoić duszę. Pozdrawiam

Agata Kruczek · 2 maja, 2017 o 7:21 pm

Gorąco polecam wszystkim koncert u Oli i Roberta! Zapewniam, że jak raz zasmakujecie wysokich wibracji mis i poczujecie ich moc, na jednym koncercie się nie skończy 🙂 Odbyłam dość intensywny kurs oczyszczania misami podczas warsztatów mocy, które weekendowo organizują Ola i Robert, i na efekty nie trzeba było długo czekać. Począwszy od usunięcia blokad energetycznych w ciele, poprzez rozpuszczenie blokad emocjonalnych, na efektach czysto fizycznych kończąc (m.in. oczyszczenie nerek z piasku). Rewelacja:) Dodam, że Ola i Robert to świetni ludzie, prawdziwi, otwarci, oddani temu co robią. Howgh.

Mirj · 9 listopada, 2018 o 8:56 pm

Polecam wszystkim koncert mis krysztalowych. A koncert w wykonaniu Oli i Roberta, działa jak narkotyk, po pierwszym razie już się jest uzależnionym od tego dźwięku.

Ania · 31 maja, 2020 o 4:20 pm

Dlaczego dzień po koncercie mis jest mi tak źle, ciągle płaczę, czuję, że nic mi się nie uda, że na wszystko jest za późno, to okropne uczucie. Czy misy mogą wywołać takie negatywne skutki i o czym świadczą takie objawy? Że misy źle na mnie zadzialaly?

  IRN · 15 czerwca, 2020 o 1:11 pm

  Jeśli byłaś u Roberta i Oli na Ceremonii Dźwięku to odezwij się do nich w tej sprawie.
  Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia
  IRN

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *