Istnieje wiele sposobów energetycznego oczyszczania przestrzeni i ludzkiej aury. W każdym niemal zakątku świata ludzie opracowali własne, unikalne rytuały ochronne i oczyszczające, wiedzieli bowiem, że miejsce, dom, jak również energetyczne pole człowieka może zostać skażone złą emocją, klątwą, czyjąś zawiścią. Wówczas mogą nagle wystąpić choroby, konflikty, pechowe zdarzenia, a przypływ pieniędzy może się zatrzymać.

Do usuwania tych negatywnych wpływów służyły rozmaite przedmioty, zioła, rośliny, odpowiednie drewno, żywice, a także inwokacje i zaklęcia. Do oczyszczania używano wszystkich czterech żywiołów – ognia, dymu jako symbolu powietrza, roślin i drzew jako symbolu ziemi, oraz wody, wzbogaconej często o różne olejki, wyciągi z ziół, sól i inne.

Także my bez problemu możemy wybrać coś dla siebie, skorzystać ze starych sposobów oczyszczania, takich jak np. palenie kadzideł, lub też sięgnąć po nowoczesne rozwiązanie, jak np. spray do pomieszczeń.

Wstępem do każdego rytuału oczyszczania powinno być sprzątanie, które przyciąga pozytywną energię, poprawia wibracje pomieszczenia oraz przepływ energii, jak również nasze samopoczucie. Zagracone, brudne i ciemne pokoje mogą zwabić nieprzyjemne byty lub energię, którą Chińczycy nazywają „sha”.

Room spraye – zawierają olejki, żywice i zioła i inne naturalne składniki, przyjemnie pachną i przeznaczone są do odświeżania pomieszczeń, np. przed zabiegiem reiki, medytacją, ćwiczeniem jogi, masażem, rytuałem oczyszczającym czy inną pracą, nie tylko duchową, wymagającą dobrej atmosfery. Polecane dla osób praktykujących Feng Shui.

Room spraye przydają się do oczyszczania biur, sal zabiegowych, sal konferencyjnych, wnętrza samochodu czy innych miejsc wymagających energetycznego odświeżenia i ochrony. Tego typu spraye mogą być też używane do wzmacniania aury i usuwania z niej szkodliwych promieniowań, do ochrony osobistej w czasie podróży, a nawet jako wsparcie ochrony przeciwsłonecznej.

Agua de Florida – woda kolońska o cudownym zapachu używana w Ameryce Południowej do praktyk szamańskich. Służy do oczyszczania aury, przedmiotów, pomieszczeń, odświeża, odpędza zmęczenie, dodaje mocy i energii. Szamani stosują ją do otwierania i zakończenia rytuałów, ale znajduje też zastosowanie w życiu codziennym, jako woda po goleniu lub perfumy. W Peru stosuje się ją w celu przyciągnięcia szczęścia i pieniędzy, do ochrony przed złymi mocami i złymi snami.

Ascella


Ochrona i oczyszczanie energetyczne – metody cz. 2

Produkty wymienione w powyższym artykule, zakupisz w sklepie ezoterycznym https://szamanskibeben.pl

1 komentarz

Jolka · 8 października, 2019 o 1:08 pm

Ja stosuję metodę zamkniętej przeźroczystej kapsuły – gdy wiem że mam przed sobą osobę/y, które mogą mi zaszkodzić. To metoda pozwala zachować mi co moje 🙂 Polecam zapoznać się z książka „Odcinanie więzów energetycznych” – ta książka przydaje się w chwilach gdy zapominasz kim jesteś i co powinno być dla Ciebie ważne.

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *