Serdecznie zapraszamy Was do skorzystania z naszej usługi oczyszczania energetycznego. Polega ona na sharmonizowaniu energii otoczenia i „wyrzuceniu” wszelkich negatywnych wtrętów, które zagnieździły się w Was i w pomieszczeniach w których przebywacie.

W naszym codziennym funkcjonowaniu stykamy się z różnymi energiami, które oddziałują na nas i na nasze najbliższe otoczenie. Narażeni na niekorzystne działanie szkodliwego promieniowania, oblepieni energią innych zatracamy poczucie własnej Mocy co w konsekwencji prowadzi do chorób i złego samopoczucia. Zostajemy obarczeni uwarunkowaniami, które w rzeczywistości nie należą do nas! Nasze siły witalne zostają nam odbierane, a otoczenie w którym przebywamy staje się coraz bardziej niekorzystne. Dlatego tak istotne jest by oczyszczać swoje pole auryczne i przywracać je do naturalnego i zdrowego wyglądu.

kadzidladooczyszczaniaKiedy czujesz ciągłe zmęczenie, przebywasz przy ludziach i czujesz zdenerwowanie, rozdrażnienie lub smutek, może to być objaw dość silnego zanieczyszczenia Twojego pola aurycznego. Warto zadbać o siebie oczyszczając je systematycznie i odcinając się od od biorców Twojej energii (wampiry energetyczne).

W naszej pracy wykorzystujemy zioła takie jak biała szałwia, szałwia pustynna, yerba santa, agnihotrę oraz żywice naturalne i kadzidła np. palo santo, drzewo sandałowe. Dym unoszący się z kadzideł powoduje oczyszczanie energetyczne naszego biopola co prowadzi do zdrowia.

Po rozeznaniu się w „terenie” i od potrzeb korzystamy z określonych narzędzi.

Ukoronowaniem oczyszczania energetycznego przestrzeni jest harmonizacja poprzez dźwięki Mis Kryształowych, bębnów i grzechotek.

Jeżeli czujesz, że Twoje ciało jest mocno zanieczyszczone polecamy również nasz autorski Masaż Energetyczny, który spowoduje, że wszelkie procesy oczyszczania ciała zostaną spotęgowane.

W celu ustalenia szczegółów spotkania z nami prosimy o kontakt.