12666545_798014390303426_109394165_nInstytut ma dla Państwa do zaoferowania usługi, które poprawiają kondycję psycho-fizyczną. Działają na poszerzenie świadomości. Oraz na poprawę ogólnego stanu zdrowia.

Masaże dźwiękiem, które znajdą Państwo w naszej ofercie, pomagają rozbić zastałą energię w ciele. Uwolnić się od uwarunkowań, które ograniczają nas w życiu codziennym. Dźwięki Mis stymulują pracę naszego mózgu, dzięki temu poprawia się nasza pamięć i koncentracja. Szybciej się uczymy, jesteśmy dużo spokojniejsi i bardziej zrównoważeni. Wytwarzają się w mózgu endorfiny, które są hormonem szczęścia i dzięki temu możemy cieszyć się każdą przeżywaną chwilą z samym sobą i swoimi bliskimi.

Ceremonie Masażu Mocy – To oferta dla ludzi, którzy pragną spotkać się z nami na dłużej niż kilka godzin masażu. Pragną zmienić coś w swoim życiu i rozpocząć pracę ze sobą na wielu poziomach. To jest; cielesnym, mentalnym,  jak i duchowym. Na Masażu Mocy, jest nie tylko wspomniany powyżej masaż ale również wgląd w siebie. Dwudniowa intensywna praca ze świadomością, rozpoznawanie swoich ograniczających uwarunkowań oraz uwalnianie blokad.

Masaże relaksacyjno – energetyczne, to stosunkowo krótkie spotkania, trwające tyle ile trwać będzie masaż, ale za to są naładowane dość sporą dawką energii. Po tych masażach poczujesz się odświeżony i pełen życia. Twoje ciało będzie zrelaksowane od czubka głowy po palce u stóp. Ciało uwielbia dotyk, będzie Ci wdzięczne za każdą odrobinę uwagi, jaką mu poświęcisz. W tym wypadku my będziemy poświęcać ją za Ciebie. Będziesz zaskoczony swoim samopoczuciem po naszym masażu.

Jeśli czujesz, że stoisz w miejscu, a chcesz podążać dalej swoją ścieżką, umów się z nami na spotkanie. Jeśli pragniesz tylko relaksującej kąpieli w dźwiękach Mis Kryształowych również czekamy na Ciebie!

Zapoznaj się wcześniej z ofertą naszych usług i wybierz to, co jest dla Ciebie odpowiednie na ten moment.

Czekamy na Ciebie z otwartym sercem.

Pozdrawiamy

Robert & Eos

www.instytutnoble.pl


Kategorie: news

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.