Przedsprzedaż książki OOBE Lęk Pierwotny:

Książka jest w fazie przygotowania do druku, ale już teraz możesz zarezerwować swój egzemplarz. Wystarczy dokonać przelewu w kwocie 40zł, a książka gdy tylko zostanie wydrukowana zostanie do Ciebie natychmiast wysłana*.

Co musisz zrobić aby zarezerwować książkę?

1. Wyślij przelew w kwocie 40zł na dane:

Robert Noble

NR konta: 28 1090 1359 0000 0001 1038 1499

Tytuł przelewu: Imię i nazwisko,  OOBE Lek Pierwotny

2. Wyślij e-mail  na adres robert@instytutnoble.pl z adresem dostawy na który wysłać twoją książkę oraz informację czy chcesz dedykację autora. Podaj również swój nr. tel (dla kuriera).

3. Cierpliwie czekaj na swój egzemplarz.

*wysyłka w cenie 40zł tylko na terenie Polski. Jeśli chcesz dostać książkę za granicę skontaktuj się na maila podanego w punkcie 2.


Czy chcesz słuchać o kolejnych mitach dotyczących OOBE?

Możliwość opętania, zapadnięcie w śpiączkę, przerwanie srebrnego sznura, diabeł, grzech, postępowanie wbrew religii, ognie piekielne etc… Można się naprawdę zdziwić, jak ta lista potrafi ciągnąć się bez końca!

A może wolisz wziąć sprawy w swoje ręce i przekonać się na własnej skórze, jak to naprawdę jest z tym strachem, lękiem, paniką w OOBE?

Strach przed wyjściem z ciała da się pokonać!

W swojej trzeciej książce poświęconej zagadnieniu OOBE Robert Noble, doświadczony podróżnik astralny i autor książek: „OOBE. Drugie życie poza ciałem” oraz „OOBE. Ścieżka Serca” dzieli się spostrzeżeniami dotyczącymi strachu przez eksterioryzacją. Jak twierdzi – lęk i strach nie są barierami nie do pokonania. Odpowiednia współpraca z podświadomością i garść wiedzy wystarczą, by przezwyciężyć własne ograniczenia. Przedstawia kilka wypróbowanych sposobów na poradzenie sobie z lękiem przed nieznanym, prowadząc Czytelnika krok po kroku ku pełniejszym doświadczeniom nie tylko w Poza, ale i życiu codziennym.

Prawo Życia to Prawo Wiary. W co uwierzysz, to się stanie.

Wybierz mądrze!


Oficjalna strona książki OOBE Lęk Pierwotny na FB: https://www.facebook.com/oobelekpierwotny/


Zespół IRN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Newsletter Powered By : XYZScripts.com