Witajcie,

coraz więcej osób jest zainteresowanych tematem eksterioryzacji co nas bardzo cieszy. Internet szybko rozprzestrzenia informacje niestety nie zawsze są one rzetelne i wartościowe.

Można spotkać wiele fałszywych treści oraz mitów, które w naszym odczuciu są wręcz szkodliwe. Na grupach dyskusyjnych ciągle pojawiają się pytania zarówno od osób nowych jak i tych co mają już swoje doświadczenia. Przeglądając te treści można szybko zauważyć, że niektóre kwestie są ciągle nierozwiązane.

Często wypowiadają się osoby, które nie mając doświadczenia przekazują fałszywe informacje innym na temat OOBE, Świadomego Śnienia, Projekcji Astralnej. Postanowiliśmy zwrócić się z prośbą do eksperta – Roberta Noble, by udzielił odpowiedzi na niektóre pytania być może te odpowiedzi zostałyby zebrane i utrwalone w formie książki, „zbioru pytań i odpowiedzi”.

Taka forma byłaby cennym źródłem wiedzy dla wszystkich zainteresowanych. Wstępnie Robert zgodził się na tego typu przedsięwzięcie. Wszystko zależy od Was i Waszych pytań.

W temacie maila napiszcie „pytania o oobe”. Dzięki Wam wielu zatroskanych Obenautów będzie mogło na tym skorzystać.

Zespół IRN


 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *