Ta historia jest jak obraz nakreślony pastelami – lekka, barwna, odrobinę nierzeczywista, wypełniona magicznymi naukami i niezwykłymi postaciami. Całkowicie przenosi czytelnika w inny świat, kusi go, by podążył tą samą drogą, w którą udał się Robert Noble. Zaś tytułowa postać – Nagual Julian – to zupełnie nowy, intrygujący bohater. Surowy mistrz, ale i mądry opiekun, obdarzony potężną mocą Czarownik, niepozbawiony jednak fantazji i szalonych pomysłów. Aż chciałoby się poznać go osobiście!
Jeśli sądziliście, że w poprzednich książkach dobrze poznaliście Roberta, to w tej opowieści dowiecie się o nim jeszcze więcej. Robert bardzo szczerze dzieli się swoimi najbardziej osobistymi przeżyciami. Dzięki temu czytelnik może razem z nim odbyć tę niesamowitą podróż. W tej książce nie ma tematów tabu…
Jeśli czytaliście poprzednie książki Roberta – ta jest świetnym ich uzupełnieniem, a także ciągiem dalszym jego przygód. Bo Robert kroczy niezwykłą drogą. I my po prostu musimy wiedzieć, co dalej!

Pierwszy recenzent
Tirante


Tutaj możecie zakupić w przedsprzedaży książkę Roberta Noble „Nagual Julian. Moja inicjacja w świecie czarowników” .
👉 Link do najnowszej części:
A tutaj odsyłamy wszystkich tych, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z twórczością Roberta Noble, założyciela naszego Instytutu.
👉 Link do promocyjnego pakietu wszystkich książek Roberta Noble:0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *