misy kryształoweKiedy pierwszy raz poznałem Misy Kryształowe, była to miłość od pierwszego słyszenia. Widząc czysto anielskie białe Misy nie sądziłem, że mogą mnie tak pozytywnie zaskoczyć. Już po pierwszych dźwiękach wiedziałem, że będę z nimi pracował by wznosić świadomość innych jak i swoją własną. W tym krótkim artykule przedstawię Wam najważniejsze informacje na temat Mis Kryształowych zwanych też Śpiewającymi Misami Kryształowymi.

Dźwięk wydobywany z Mis Kryształowych jest niesamowicie czysty. Pozornie wyglądające misy zaskakują już przy pierwszych uderzeniach specjalnie do nich przeznaczonej pałeczki. Te dźwięki przypominają cichy wszechświat i naprawdę trzeba ich doświadczyć osobiście by poczuć ich majestatyczną moc. Misy zbudowane są z czystego kwarcu (ok. 98%), a dźwięk rozprzestrzeniający się naokoło tworzy swoisty szablon, który prowadzi prosto po schodach boskości do źródła.

bowlsCzyste tony kryształowych mis tworzą drgania pola dźwiękowego (wibracje), które rozbrzmiewają harmonizując czakry i równoważą fizyczne narządy wewnętrzne. Dobroczynne działanie odbywa się na każdym poziomie, zarówno fizycznym jak i eterycznym. Istnieje siedem tonów, które odpowiadają 7 odcieniom tęczy, a te wiążą się z 7 głównymi czakrami.  Każda czakra związana jest ośrodkiem hormonalnym i dostarcza energii do jego funkcjonowania. Blokada przepływu energii, a także przeładowanie może doprowadzić do zaburzeń hormonalnych, dysharmonii ciała, umysłu i ducha człowieka. Zestaw czystych kwarcowych sesji dźwiękowych pomaga w równoważeniu każdego odbiorcy z powrotem do podwyższonego poziomu eterycznego blasku.

Misy Kryształowe mogą  być wykorzystywane do przenoszenia odbiorców w głębokie stany medytacyjne, nawet do podróży szamańskich, innych wymiarów lub sfer mądrości i zrozumienia.

misykrysztaloweCzyste dźwięki wpływają bardzo korzystnie na umysł usuwając wszelkie napięcia i blokady. Człowiek staje się rozluźniony i w pełni zrelaksowany. Towarzyszy temu stan błogości w którym można się całkowicie zatracić. Wówczas otwiera się przed nami możliwość podróżowania w odmiennym stanie świadomości. Ponieważ umysł wpływa bezpośrednio na narządy wewnętrzne, hormony, tkanki, komórki i nerwy. Uaktywnia się pełen potencjał naszych możliwości, a więc następuje samoleczenie, łatwość poradzenia sobie z uzależnieniami, budujemy samodyscyplinę oraz mamy pobudzoną wyobraźnię. Nasze ciało wibruje zgodnie z dźwiękiem wydobywanym przez misy dlatego, że istnieje powinowactwo organicznej części do kwarcu. Ciało ludzkie składa się z wielu substancji krystalicznych – kości, krew i DNA są krystaliczne w strukturze, a także ciekły kryształ koloidalna rama mózgu. Również na poziomie molekularnym, nasze komórki zawierają krzemionkę, która stabilizuje nasze pole elektromagnetyczne.

Misy Kryształowe są cudownym narzędziem relaksacyjno – terapeutycznym i każdy powinien mieć okazję poznać ich cudowne właściwości. To prawdziwa duchowa uczta na którą odbiorcy są zaproszeni by rozpocząć podróż w głąb siebie.

Robert Noble