10 Umiejętności,

które możesz nabyć odbywając podróże astralne.

 

Tytuł-10

 


 

 

1.      Podróżowanie w przyszłość lub przeszłość.

 

1. Przeszlosc

Podczas podróży astralnej znany nam ówczesny, ziemski czas nie istnieje. Nie jesteśmy już więcej związani z obecną w realu teraźniejszością i możemy dowolnie zmieniać czas. Jeżeli tylko zechcemy, możemy udać się do swego rodzinnego miasta przyszłości albo przeszłości, bo świat astralny nie posiada żadnych granic.

 

 


 

2. Latanie2.       Latanie.

Dlatego, że podczas odbywania podróży astralnej nie istnieją żadne siły grawitacji, nie masz też problemu z jej pokonaniem. Szybując albo lecąc, przemieszczasz się dalej. To tak niezwykłe, trudne do opisania uczucie, zafascynuje również i ciebie.  Odczuj dzięki lataniu absolutną wolność.

 


 

 

3.     Teleportacja.3.Teleportation

Poczujesz niezwykle fenome- nalne uczucie, gdy w trakcie swojej podróży astralnej bę- dziesz się teleportować. Nie jesteś już, tak jak na ziemi, zmuszony pokonywać swoim ciałem dalekich odległości, a wręcz przeciwnie, na życzenie wyrażone myślą, możesz tele- portować się tam, gdzie tylko zechcesz. Możesz nawet sam zdecydować, w jakim czasie odwiedzisz to miejsce.

 


 

 

4. Przechodzenie przez sciany4.     Przechodzenie przez ściany.

Podczas podróży astralnej nie istnieje fizyczna materia, jaką my stąd znamy. W świecie astralnym wszystkie przedmioty, obiekty i istoty żywe, również my, składają się z materii o dużo mniejszej gęstości niż w świecie fizycznym.

Te właściwości umożliwiają nam przeniknięcie materii, i co za tym idzie, przechodzenia (przenikania) miedzy innymi, przez ściany, okna, drzewa, skały, metale, wody, oceany i istoty tam spotykane.

Spróbuj tego przy następnym wyjściu.

 

 

 

 

5. Kontakt ze zmarlymi

5.     Kontakt ze zmarłymi.

W świecie astralnym możesz również nawiązać kontakt ze zmarłymi już osobami. Nawet, jeżeli one wyglądają tam inaczej aniżeli wyglądały za życia, to i tak je natychmiast rozpoznasz. Spróbuj i przekonaj się.

 


 

 

6.     Odwiedzanie rodziny, dobrych przyjaciół i znajomych.

 6. Odwiedziny

Podczas podróży astralnej możemy widzieć albo spotkać osoby, jednocześnie nie będąc przez nie widzianym.

A więc jest możliwe od- wiedzenie przyjaciół, rodziny i znajomych, z których niektórzy niejednokrotnie znajdują się nawet bardzo daleko od nas. Czasami zdarza się, że odwiedzona osoba opowie ci, że spotkała cię w swoim śnie, czy też wyczuwała twoją bliską, duchową obecność.

 


 

 

7.     Obserwowanie i odwiedzanie wszechświata.

7. Universum

Czy nie marzyliście już nie- jeden raz o podróży w kosmos i poznaniu innych planet, czy galaktyk?

Jakie jest to uczucie, zobaczyć kosmos oczyma astronauty?
Zapamiętaj, udając się w podróż astralną, możesz tego doświadczyć i udać się dużo, dużo dalej, aniżeli udał się do tej pory jakikolwiek astronauta.

 


 

 

8.     Odkrywanie równoległych Światów.

 

8. parallel_worlds

Jeżeli wierzycie, że ziemia jest jedyną zamieszkałą planetą, to bardzo się mylicie. Istnieje życie oddalone daleko od Ziemi i naszych wymiarów. Za pomocą podróży astral- nych możecie odwiedzić niektóre z tych światów.a

a
9. Energy ball

9.      Transformacja.

Poziom astralny reaguje bardzo wrażliwie na twoje myśli. Dlatego, że na poziomie astralnym wszystko jest zbudowane z energii, jesteś w stanie za pomocą myśli przemienić siebie w każdą możliwą postać. Często opowiadają podróżnicy astralni, że chętnie przemieniają się w postać świetlistej kuli.

a


a

10. wyzsze ja

10.     Dostęp do wyższego umysłu.

Podróż astralna umożliwi ci dostęp do twojej podświadomości i wyższego ja. Odkryj swoje prawdziwe wnętrze i jeżeli chcesz podjąć ważną decyzję, to skorzystaj z porad wyższego ja. Te doświadczenia silnie wpłyną na rozwój twojej osobowości i zmieni sposób, w jaki postrzegasz obecny świat.


 


    Artykuł ten przygotowała dla Was iconka

 

Kategorie: news