złota energia omZłota Energia OM nagranie do medytacji, dzięki któremu zagłębisz się bardziej w swoje ciało i napełnisz je uzdrawiającą energią. Głos lektora poprowadzi cię krok po kroku w stan głębokiej medytacji i relaksu. Po tym nagraniu poczujesz spokój i pozytywnie nastawisz się do otaczającego cię świata.

Czas trwania: 31 min. 20s.
Najwyższa jakość mp3: 320kbps

Aby zakupić nagranie kliknij w obrazek


okladka-swiatlo-projekcjaŚwiatło – Projekcja Astralna pozwala na podróż w inne astralne światy. Dzięki tej medytacji prowadzonej możesz rozpocząć trening podróży poza ciałem. Nagranie z głosem prowadzącym, pozwoli ci osiągnąć głęboki stan relaksu twojego ciała i umysłu. Poczujesz jak to jest znajdować się poza fizycznym ciałem w wymiarze, w którym wszystko jest możliwe. W tym stanie nic cię nie będzie  ograniczać poza twoją własną wyobraźnią.

Czas trwania: 31 min. 30s.
Najwyższa jakość mp3: 320kbps

Aby zakupić nagranie kliknij w obrazek


Podróż Szamańska pozwala na wgląd w inne światy. Rzeczywistość tych światów jest tak samo realna jak tego, w którym obecnie żyjemy. To nie są światy stworzone, czy wyimaginowane. Podróż jest procesem, który łączy w sobie wyobraźnię, inteligencję, umiejętność obserwacji oraz duchowość. Wszystkie te komponenty współpracują ze sobą. Podróż szamańska pozwala na uzyskanie odpowiedzi na pytania, eksploracje związków partnerskich, ujrzenie rzeczy z dalszych lub po prostu z innych perspektyw.

Czas trwania: 20 min. 32s.
Najwyższa jakość mp3: 320kbps

Aby zakupić nagranie kliknij w obrazek


Nagranie „Niefizyczna Podróż” to zupełnie nowatorska odsłona medytacji, połączenie fizycznych ćwiczeń z podróżą mentalną daje świeże i zupełnie niespotykane spojrzenie na nasz wewnętrzny kosmos. Pozwól sobie oderwać się od codziennych trosk i zacznij realizacje swoich najskrytszych celów. Dzięki swojej własnej wyobraźni przekroczysz bariery własnych fizycznych ograniczeń i zaczniesz realizować swoje najskrytsze pragnienia.

Czas trwania: 45 min. 01s.
Najwyższa jakość mp3: 320kbps

Aby zakupić nagranie kliknij w obrazek


pakiet-sklep

Nagranie medytacyjne „GŁĘBOKI SEN” z głosem prowadzącym, ułatwiające zasypianie. Kojąca muzyka wprowadzi Cię w stan przyjemnego odprężenia.

Czas trwania: 31 min. 45s.
Najwyższa jakość mp3: 320kbps

Aby ściągnąć nagranie kliknij w obrazek.


pakiet-sklep

Nagranie medytacyjne z głosem lektora prowadzące do doświadczenia Pierwotnej Natury.

Czas trwania: 30 min. 41s.
Najwyższa jakość mp3: 320kbps

Aby ściągnąć nagranie kliknij w obrazek.


pakiet-sklep

Muzyka Ścieżek Szamana została skomponowana w oparciu o pierwotne instrumenty. MUZYKA ŚWIATA, szamański trans, medytacja, etno, uzdrawiające dźwięki. To MISTERIUM – duchowa uczta , która wprowadza uczestnika w stan głębokiej kontemplacji. To wyprawa w głąb siebie do żródła, do korzeni, do światła. Oprócz gongów doświadczamy również dzwięków śpiewających, mis tybetańskich, fletów, didgeridoo, tampury, cytry, harmonium i odgłosów natury.

Pomaga w: Odbyciu duchowej podróży, projekcji astralnej, dodaje energii, mocy, poprawia samopoczucie, wprowadza w głęboki relaks i medytację.

 


okładka3Nagranie Intencja Orła to prowadzona medytacja zabierająca nas w Świat Szamanizmu. Oferowane ćwiczenie jest podstawową praktyką szamańską wykonywaną od tysięcy lat.

Muzyka została skomponowana w oparciu o pierwotne instrumenty.

MUZYKA ŚWIATA, szamański trans, medytacja, etno, uzdrawiające dźwięki. To MISTERIUM – duchowa uczta , która wprowadza uczestnika w stan głębokiej kontemplacji. To wyprawa w głąb siebie do żródła, do korzeni, do światła. Oprócz gongów doświadczamy również dzwięków śpiewających, mis tybetańskich, fletów, didgeridoo, tampury, cytry, harmonium i odgłosów natury.

 


okładka2

Nagranie Podróż po Zwierzę Mocy to prowadzona medytacja zabierająca nas w Świat Szamanizmu w celu pozyskania ducha opiekuńczego jakim jest Zwierzę Mocy. Oferowane ćwiczenie podróży do dolnego świata jest podstawową praktyką szamańską wykonywaną od tysięcy lat. Muzyka została skomponowana w oparciu o pierwotne instrumenty. MUZYKA ŚWIATA, szamański trans, medytacja, etno, uzdrawiające dźwięki. To MISTERIUM – duchowa uczta , która wprowadza uczestnika w stan głębokiej kontemplacji. To wyprawa w głąb siebie do źródła, do korzeni, do światła. Oprócz gongów doświadczamy również dzwięków śpiewających, mis tybetańskich, fletów, didgeridoo, tampury, cytry, harmonium i odgłosów natury.

 


okładka1

Nagranie Podróż do Dolnego Świata to prowadzona medytacja zabierająca nas w Świat Szamanizmu. Oferowane ćwiczenie podróży do dolnego świata jest podstawową praktyką szamańską wykonywaną od tysięcy lat.

Muzyka została skomponowana w oparciu o pierwotne instrumenty. MUZYKA ŚWIATA, szamański trans, medytacja, etno, uzdrawiające dźwięki. To MISTERIUM – duchowa uczta , która wprowadza uczestnika w stan głębokiej kontemplacji. To wyprawa w głąb siebie do źródła, do korzeni, do światła. Oprócz gongów doświadczamy również dźwięków śpiewających, mis tybetańskich, fletów, didgeridoo, tampury, cytry, harmonium i odgłosów natury.

 


Prezentujemy OOBE SYMULATORProgram Treningowy, stworzony przez Roberta Noble, który przyśpiesza osiągnięcie stanu OOBE!

Robert nazwał go Symulatorem OOBE, ponieważ dzięki tej symulacji możesz poczuć, jak to jest przebywać poza ciałem!
To wspaniałe narzędzie da Tobie Energię i Motywację do ćwiczeń OOBE i pozwoli Ci w bezpieczny sposób przygotować się do wyjścia z ciała.

Sprawdź, co jeszcze możesz znaleźć w tym zestawie.

Nagrania wchodzące w skład Symulatora OOBE doskonałe nadają się dla osób początkujących, chcących w bezpieczny sposób nauczyć się OOBE, jak i dla tych zaawansowanych, którzy już wychodzą z ciała.

Ćwiczenia jakie są wykonywane w trakcie sesji z nagraniami opierają się na wyobrażeniach mentalnych i pod całkowitą kontrolą doświadczającego.

Dzięki tym nagraniom odkryjesz, że jesteś czymś więcej niż tylko ciałem fizycznym…


Jest to Prawdopodobnie Najbardziej Profesjonalne Nagranie Transowe w wydaniu Polskim. Głęboka Relaksacja prowadzona przez lektora ze specjalnie skomponowaną muzyką w tle. Dodatkowo zawiera Dziesięciopunktowy System Całkowitej Relaksacji oraz dźwięki Binaural Beats.

UWAGA: Nagranie bardzo łatwe do podążania, w szczególności dla początkujących i średnio zaawansowanych.

Płyta zawiera nagranie w dwóch wersjach.
Czas trwania: 18 minut 40 sekund oraz wersja dłuższa 37 minut 02 sekundy.
Razem: 55 minut 42 sekundy. Najwyższa jakość MP3 320kbps.


Nagranie Swobodny Lot jest stworzone dla wszystkich tych osób, które marzą o lataniu. Zostaniesz poprowadzony w swoim umyśle w stan głębokiego relaksu. Znajdując się w miejscu bez żadnych ograniczeń będziesz w stanie realizować wszystkie swoje fantazje związane z uczuciem latania i więcej. Poczucie wolności i oderwania od codzienności sprawi, że to doświadczenie jest jednym z ulubionych.

Swobodny Lot jest podobny do płyty Głęboki Trans ale dodatkowo zawiera prowadzenie słowne w głębokim relaksie tak, aby poprowadzić Cię przez doświadczenie wolności swobodnego latania w chmurach, ponad Ziemią, w miejsce jakiego sobie zapragniesz. Podróż w wybrane przez Ciebie, dowolne miejsce na Ziemi albo poza nią. Blisko, daleko albo jeszcze dalej. Tam gdzie sobie zażyczysz.

Czas trwania: 22 minut 28 sekund oraz wersja dłuższa 37 minut 12 sekund.
Najwyższa jakość MP3 320kbps. Całość spakowana zajmuje 107MB.

Odkryj Wolność Swobodnego Lotu Bez Ograniczeń.


afirmacjaNagranie “Afirmacja OOBE” to programowanie podświadomości na doznania OOBE, Projekcję Astralną, Świadome Sny. Afirmacja to pewien rodzaj autosugestii. Często powtarzana afirmacja wpływa do naszej podświadomości i zaczyna manifestować się w naszej rzeczywistości. Nagranie Afirmacja OOBE może nam w znaczący sposób pomóc osiągać odmienne stany świadomości takie jak doznania poza ciałem, projekcje astralne, świadome sny. Stosowanie afirmacji polega na przekonywaniu podświadomości do prawdziwości afirmowanych treści. Treści, które wpajamy do podświadomego umysłu powinny być dominującymi, aby nie konfliktowały z innymi programami już zainstalowanymi. W przypadku OOBE mogą to być głęboko zakorzenione programy takie jak (afirmacja na mnie nie działa, OOBE jest trudne, ciągle mi się nie udaje, to nagranie pewnie mi nie pomoże itp.). Powtarzanie odpowiednich sugestii i treści na okrągło ma na celu wywołać poczucie bezgranicznej wiary i pewności w osiągnięcie tego co afirmujemy. Można powiedzieć, że afirmowanie to proces, który jest długotrwały. Wbrew pozorom, przy odpowiednim nastawieniu i głębokiej wierze afirmację zaczynają działać niesamowicie szybko. Bardzo pomocne staje się skupianie uwagi na Sercu co powoduje odpowiedni stan otwartości wzmacniając naszą wiarę w nieuchronny sukces.

Aby ściągnąć nagranie kliknij w obrazek.


Prawdopodobnie zainteresuje Cię również kilka artykułów o doświadczenia poza ciałem.

Znajdziesz je pod tym linkiem.