Działalność instytutu ma na celu poszerzanie świadomości ludzkiej oraz poprawianie jakości życia. Na tej stronie przedstawiamy naszych Przyjaciół. Ludzi, którzy podobnie jak my tworzą coś co pozwala nam wszystkim wzrastać. Jesteśmy wdzięczni za otrzymywane wsparcie i liczymy, że grono osób z Nami współpracujących będzie się sukcesywnie powiększać.

Poniżej znajdziecie strony naszych Przyjaciół, które polecamy odwiedzać:


https://droga-czarownika.pl/

Strona Droga czarownika powstała w wyniku analizy dwunastu tomów dzieła Carlosa Castanedy. Ich wielokrotna lektura jest z jednej strony ekscytująca, z drugiej – pouczająca, a jednak pozostawia niedosyt. Jeśli głęboko duchowe nauki zawarte w książkach są praktyczne, to ich przyswojenie i zastosowanie jest prawie niemożliwe. Powód jest prosty – treść poukładana jest bez porządku dydaktycznego i przy tym ściśle spleciona z epicką fabułą. Gdyby odrzucić warstwę epicką, treść przestałaby być tak ekscytująca. Jednak gdyby to, co zostało, warstwę nauk, uporządkować w sposób z góry założony i przemyślany – powstałaby księga – podręcznik. Dodanie szczegółowego spisu treści umożliwiłoby łatwiejsze odnajdywanie poszukiwanych tematów do studiowania i praktykowania. Taka praca jest przed nami do wykonania. Ale zanim wynik takiej pracy powstanie, niniejsza strona jest zbiorem wpisów będących refleksjami nad treścią dzieła Castanedy.


Ośrodek  TU I TERAZ powstał z potrzeby stworzenia przestrzeni, która będzie sprzyjała odkrywaniu Wewnętrznej Drogi. Przestrzeni, która będzie inspirować, wspierać, umożliwiać twórcze spotkania z ciekawymi ludźmi (poprzez warsztaty, wykłady i festiwale). I która będzie służyć Dialogowi  i Porozumieniu pomiędzy tym co w nas  znane i nieznane, stare i nowe.


prekognicja300x300Prekognicja.plNagrania wspierające rozwój osobisty i duchowy

Serwis prowadzony przez pana Pawła Stania.

Znajdziecie tam medytacje, relaksacje, wizualizacje, “programowanie” Podświadomości, i wiele innych ciekawych rzeczy. Polecamy w szczególności nagrania „użyteczne” pozwalające między innymi rozwiązywać konkretne problemy, rozwijać nowe umiejętności, zmieniać swoje wzorce zachowań. Pełen profesjonalizm i pasja z jaką Paweł tworzy nowe nagrania zasługuje na największe uznanie.


banerOaza Duszy to miejsce dla każdego kto szuka relaksu, wiedzy, refleksji. Znajdziesz tam różne tematy które pomogą Ci w Twojej wędrówce przez życie. Zdrowa dusza to także zdrowy umysł i ciało, dlatego na stronie znajdziecie artykuły na temat zdrowego stylu życia, uzdrawiania, wspomagania swojego organizmu. Patrząc na siebie całościowo możemy osiągnąć wewnętrzną równowagę. Zapraszamy!

https://ezo-ksiazki.blogspot.com/