Działalność instytutu ma na celu poszerzanie świadomości ludzkiej oraz poprawianie jakości życia. Na tej stronie przedstawiamy naszych Przyjaciół. Ludzi, którzy podobnie jak my tworzą coś co pozwala nam wszystkim wzrastać. Jesteśmy wdzięczni za otrzymywane wsparcie i liczymy, że grono osób z Nami współpracujących będzie się sukcesywnie powiększać.

Poniżej znajdziecie strony naszych Przyjaciół, które polecamy odwiedzać:


Ośrodek  TU I TERAZ powstał z potrzeby stworzenia przestrzeni, która będzie sprzyjała odkrywaniu Wewnętrznej Drogi. Przestrzeni, która będzie inspirować, wspierać, umożliwiać twórcze spotkania z ciekawymi ludźmi (poprzez warsztaty, wykłady i festiwale). I która będzie służyć Dialogowi  i Porozumieniu pomiędzy tym co w nas  znane i nieznane, stare i nowe.


prekognicja300x300Prekognicja.plNagrania wspierające rozwój osobisty i duchowy

Serwis prowadzony przez pana Pawła Stania.

Znajdziecie tam medytacje, relaksacje, wizualizacje, “programowanie” Podświadomości, i wiele innych ciekawych rzeczy. Polecamy w szczególności nagrania „użyteczne” pozwalające między innymi rozwiązywać konkretne problemy, rozwijać nowe umiejętności, zmieniać swoje wzorce zachowań. Pełen profesjonalizm i pasja z jaką Paweł tworzy nowe nagrania zasługuje na największe uznanie.


banerOaza Duszy to miejsce dla każdego kto szuka relaksu, wiedzy, refleksji. Znajdziesz tam różne tematy które pomogą Ci w Twojej wędrówce przez życie. Zdrowa dusza to także zdrowy umysł i ciało, dlatego na stronie znajdziecie artykuły na temat zdrowego stylu życia, uzdrawiania, wspomagania swojego organizmu. Patrząc na siebie całościowo możemy osiągnąć wewnętrzną równowagę. Zapraszamy!

https://ezo-ksiazki.blogspot.com/


logojogaJoga Wita Studio to miejsce dla początkujących i zaawansowanych adeptów jogi. Dążenie do harmonii, lepszego samopoczucia i poprawy komfortu życia wymaga nie tylko życiowej elastyczności, ale też giętkiego ciała i ducha. Joga Wita umożliwia osiągnięcie tej sztuki na wiele sposobów oferując zajęcia hatha jogi, jogi regeneracyjnej, kręgosłupa, dla kobiet w ciąży oraz dla dzieci i osób dojrzałych.

Założona przez Sylwię i Dominika Pędzich szkoła jogi działa w Poznaniu od 2013 roku pod patronatem Centrum Jogi Marii Stróżyk.