OOBE Tajemnica punktu scalającego

W książce „OOBE: Tajemnica punktu scalającego,” autor Robert Noble, dzieli się swoją duchową podróżą, która jest kontynuacją wiedzy Czarowników i Naguala Juliana. To inspirująca lektura dla miłośników ezoteryki, rozwoju duchowego i głębszej świadomości. Odkryj tajemnice egzystencji razem z Robertem Noble.

Recenzje OOBE Tajemnica punktu scalającego


Robert Noble, autor bestsellerowej książki „Nagual Julian,” opisuje w swojej najnowszej publikacji podróż duchową, odkrywając tajemnice punktu scalającego. W książce opisuje, jak dzięki naukom Naguala Juliana i innych Czarowników nauczył się przesuwać swój punkt scalający. Dzięki temu mógł intensywniej doświadczać życia, lepiej rozumieć jego istotę i odkrywać tajemnice wszechświata. Noble opowiada także o trudnościach związanych z zapamiętaniem tych doświadczeń i możliwości ich odzyskania.

Jako Czarownik z grupy Naguala Juliana, Noble przekonuje, że każdy może walczyć o swoje życie i zdobyć moc poprzez oszczędzanie energii. Twierdzi, że dyscyplina i działania prowadzone zgodnie z Sercem mogą sprawić, że nasze życie stanie się pełne magii.

Książka „OOBE. Tajemnica punktu scalającego” to fascynująca i inspirująca lektura dla wszystkich zainteresowanych ezoteryką, rozwojem duchowym i świadomością. Stanowi także ważne źródło wiedzy dla tych, którzy pragną żyć pełniej i lepiej zrozumieć zarówno siebie, jak i świat wokół siebie.

 OOBE Drugie życie poza ciałem – Robert Noble

Niniejszy przewodnik jest kwintesencją wiedzy Roberta Noble – jednego z najbardziej znanych Podróżników Astralnych w Polsce – o  Wychodzeniu z Ciała (OOBE). 

Dzięki tej książce zdobędziesz wiedzę jak opuszczać swoje fizyczne ciało.

Recenzje OOBE drugie życie poza ciałem 

OOBE. Drugie życie poza ciałem, to publikacja, dzięki której poznasz wszystkie tajniki OOBE, czyli metody opuszczania swojego ciała. Robert Noble przekazuje Ci swoją cenną wiedzę pochodzącą z różnych źródeł oraz wnioski z osobistych, wieloletnich doświadczeń w temacie wychodzenia z ciała. W publikacji zawarł teoretyczne zagadnienia i praktyczne ćwiczenia, dzięki którym nauczysz się przeprowadzać osobiste podróże astralne. Książka jest odpowiednia zarówno dla osób chcących rozpocząć przygodę z OOBE, dla tych, którzy boją się podjąć ten krok ze względu na liczne zahamowania, jak i dla tych, którzy mają pewne doświadczenia w tej dziedzinie. Dzięki systematycznemu treningowi i dyscyplinie będziesz mógł przeżywać swoje życie bardziej świadomie zarówno w ciele, jak i poza nim.

Właściwym wydaje się tu umieszczenie wypowiedzi Roberta na pytanie, dlaczego warto wychodzić z ciała? … „Aby w pełni żyć”. 

OOBE Ścieżka serca – Robert Noble

OOBE. Ścieżka Serca to wibrująca od emocji, szczera opowieść o młodym Czarowniku i Wojowniku, który dzięki niezłomności i odwadze odkrywa w sobie uzdrowicielską Moc…

Recenzje OOBE Ścieżka Serca

Druga książka Roberta Noble, jednego z najbardziej znanych podróżników astralnych w Polsce, autora podręcznika „OOBE. Drugie życie poza ciałem” to osobista, barwna, pełna zaskakujących szczegółów relacja z trwającej wiele lat wyprawy w przestrzeń ducha i w głąb własnego Serca. Ten fascynujący zapis duchowej podróży autora może stać się inspiracją, jak również przestrogą dla wszystkich tych, którzy zapragnęliby podążyć jego śladem. Ścieżka Czarownika nie jest bowiem łatwa, czyha na niej wiele pokus i niebezpieczeństw. Po drodze mogą pojawić się Rośliny Mocy, Istoty Nieorganiczne, a także cała plejada niezwykłych stworzeń z innych wymiarów, o nie zawsze jasno sprecyzowanych intencjach. Nie brakuje również fałszywych drogowskazów, pytań bez odpowiedzi i bardziej przyziemnych przeszkód, jednak autor, dzięki nieustannemu kierowaniu się Sercem pokazuje, jak je pokonać, jak przezwyciężyć własne słabości, przejrzeć duchowe iluzje i osiągnąć spełnienie.OOBE Lęk pierwotny – Robert Noble

OOBE Lęk pierwotny

Poradnik Roberta Noble dotyczący zagadnienia strachu. Proste i skuteczne metody pozwalające pokonać strach przed OOBE jak i lęków w życiu codziennym.

Recenzje OOBE Lęk pierwotny

W swojej trzeciej książce poświęconej zagadnieniu OOBE Robert Noble, doświadczony podróżnik astralny i autor książek: „OOBE. Drugie życie poza ciałem” oraz „OOBE. Ścieżka Serca” dzieli się spostrzeżeniami dotyczącymi strachu przez eksterioryzacją. Jak twierdzi – lęk i strach nie są barierami nie do pokonania. Odpowiednia współpraca z podświadomością i garść wiedzy wystarczą, by przezwyciężyć własne ograniczenia. Przedstawia kilka wypróbowanych sposobów na poradzenie sobie z lękiem przed nieznanym, prowadząc Czytelnika krok po kroku ku pełniejszym doświadczeniom nie tylko w Poza, ale i życiu codziennym.

Prawo Życia to Prawo Wiary. W co uwierzysz, to się stanie.

Wybierz mądrze!Nagual Julian – Robert Noble

Nagual Julian

W swojej czwartej książce Robert Noble – podróżnik astralny oraz autor książek na temat OOBE i szamanizmu – zaprasza do magicznej hacjendy Naguala Juliana, w której szkolą się Czarownicy. Niczym słynny Carlos Castaneda zdobywa kolejne stopnie wtajemniczenia, poznając świat pełen
cudownych sekretów, nowych umiejętności, ale i ciężkich prób

Recenzje Nagual Julian

Na lekcje z Nagualem Julianem zaprasza także czytelnika, by wraz z nim dowiedział się, czym są filary nieskazitelności, odzyskiwanie energii czy zmiana położenia punktu scalającego. Ta szczera do bólu opowieść jest barwnym uzupełnieniem i zwieńczeniem trylogii książek Roberta Noble, podróżą ścieżkami Ducha, a także nauką pokory i miłości.

„Nagual Julian” to opowieść dla każdego, kto pragnie wkroczyć w nieznane i przeżyć niezwykłą przygodę w towarzystwie młodych adeptów Magii. Natomiast dla wszystkich tych, którzy czują więcej niż inni i wytrwale poszukują ukrytej prawdy – historia Roberta Noble może stać się cenną inspiracją i drogowskazem.


Czy odważysz się wejść do Świata Czarowników? 

Sentencje Mocy – Robert Noble

Sentencje Mocy

Książka Roberta Noble zawierająca magiczne Sentencje Mocy. Medytuj nad tymi zdaniami, by uzyskać większy wgląd w Świat Czarowników jak i swoje własne wnętrze.

Dzięki tej książce możesz pogłębić swoją świadomość i żyć pełniej.

Książka zawiera 154 magiczne cytaty.

Recenzje Sentencje Mocy

 

 Sztuka Śnienia – Carlos Castaneda

Sztuka śnienia – Carlos Castaneda

Urodzony w Peru antropolog, filozof i szaman, guru pokolenia dzieci kwiatów i rewolucji obyczajowej 1968 roku Carlos Castaneda (1925-1998), to autor 12 książek, napisanych w ciągu 30 lat i sprzedanych w 8 milionach egzemplarzy, przetłumaczonych na 17 języków. Jego wielką zasługą jest to, że potrafił jak nikt inny wskazać nam drogę do nieznanych światów istniejących równolegle z naszym. Inspiracją dla Castanedy było jego spotkanie i niezwykłe szkolenie u indiańskiego czarownika Juan Matusa z plemienia Yaqui, z Meksyku. Po tym, spotkaniu opublikował Nauki don Juana, a Sztuka śnienia to kolejny tom opowieści o indiańskiej, tajemniczej wiedzy, to powrót do świata czarowników, których wiedza przekazywana jest od wielu pokoleń w przekazie ustnym przez kolejnych naguli aż od czasów Tolteków, który dopiero Castaneda ujawnia. Tym razem Castaneda zajmuje się tym aspektem tajemniczej wiedzy, która obejmuje przeżycia związane ze snem, z sennymi wizjami, przeżyciami metafizycznymi, wykraczającymi poza zwykłą, otaczającą nas rzeczywistość. Także o tym jak o wiele więcej dzięki opanowaniu sztuki śnienia będziemy w stanie rozwinąć własną samoświadomość, dotrzeć do istoty samego siebie.Magiczna Podróż – Taisha Abelar

Magiczna Podróż – Taisha Abelar

Prezentowana czytelnikowi książka Taishy Abelar stanowi rzadki, w tej dziedzinie literatury, przykład połączenia osobistego doświadczenia duchowego z żywą, barwną i literacką narracją.
Mocną strona książki jest to, że została oparta o autentyczny trening, który możemy nazwać szamańskim czy magicznym.

Starożytna magia i czarownictwo nie miały jednak nic wspólnego z błędnymi, chorobliwymi ścieżkami. Były to w rzeczywistości drogi do Prawdziwego Ja, do Wolności.

Autorka jest kobietą, która przebyła solidny, głęboki i rzec można, wszechstronny trening charakteru, moralnej czystości duchowej odwagi na terenie Meksyku, w tradycji, której źródła tkwią w starożytnych rytuałach indiańskich.

Polecam tę książkę szczególnie osobom poszukującym duchowego spełnienia. Ludzie wychowani w chrześcijańskiej kulturze Zachody, przywykli do poszukiwania Boga poprzez modlitwę, medytację i rozważania moralne, mogą zostać olśnieni przez niezwykłe sposoby duchowego treningu, zaprezentowane przez Taishę Abelar.

Książki Carlosa Castanedy czy Taishy Abelar, które możemy zaliczyć do kręgu reprezentującego doświadczenia szamańsko-magiczne, w ich najgłębszej warstwie są zbieżne z doświadczeniami mistyków różnych religii.

 Głos wiedzy – don Miguel Ruiz

Głos wiedzy – Don Miguel Ruiz

Rodzisz się ze spokojem ducha, czystością umysłu i nieskażoną przez cywilizację radością życia. Potem rośniesz, wychodzisz w świat, uczysz się i tracisz to wszystko, nawet o tym nie wiedząc. Na szczęście możesz odnowić kontakt ze swoim prawdziwym ja. Dzięki starożytnej wiedzy Tolteków zdołasz odzyskać zagubione szczęście i miłość. Powrócisz do korzeni prawdy i duchowej równowagi, tak chwiejnych we współczesnym świecie.

Przez tysiące lat zamieszkujący południową część Meksyku Toltekowie stanowili niezwykłą społeczność naukowców i artystów. Ich celem było zgłębianie wiedzy duchowej oraz kultywowanie starodawnych obrzędów. Mądrość przodków przekazywano sobie przez wiele pokoleń, chroniąc ją, by w najtrudniejszych czasach nie dostała się w niepowołane ręce.

W tradycji Tolteków zadaniem szamana jest pomoc innym w osiągnięciu wolności osobistej. Don Miguel Ruiz, szaman z rodu Orlich Rycerzy, poświęca życie, aby dzielić się z innymi wiedzą pradawnych Tolteków.Podróże poza ciałem – Robert A. Monroe

Podróże poza ciałem – Robert A. Monroe

Gdy spokojny biznesmen z Wirginii, Robert Allan Monroe, po raz pierwszy ujrzał swoje własne ciało leżące na łóżku, przeraził się myśląc, iż najzwyczajniej w świecie oszalał. Nie wiedział wówczas nic o bytach astralnych czy tzw. OOBE (ang. out-of-body experience), czyli eksterioryzacji, a mówiąc bardziej po ludzku: doznaniach poza ciałem. Robert wpadł w panikę, gdy stany te zaczęły powracać. Postanowił w końcu poszukać uczonych, którzy wytłumaczą mu, co tak naprawdę się z nim dzieje?

A mowa tu o wydarzeniu, które miało miejsce w 1958 roku. Monroe tak bardzo zagłębił się w tematykę parapsychologiczną, że po dziś dzień uznawany jest za jednego z czołowych przedstawicieli tego nurtu. Założył własne centrum badawcze, Instytut Monroe, w którym opracował między innymi zestaw nagrań umożliwiających synchronizację fal mózgowych obu półkul, a dzięki temu, osiągnięcie stanów rozszerzonej świadomości (np. OBE).

Podczas swych wędrówek po świecie astralnym spotykał najrozmaitsze byty, których istnienie zazwyczaj co najwyżej jedynie przeczuwamy. Dowiedział się przy tym, co dzieje się z ludzką duszą, kiedy człowiek umiera oraz jak wygląda życie po śmierci lub też, jak chcą inni, życie po życiu. I te wszystkie doświadczenia, płynące z nich wnioski i refleksje zawarł Robert Monroe w tej właśnie książce, która powszechnie uznawana jest za jedną z najważniejszych pozycji parapsychologicznych na świecie.

Oczywiście nie poprzestał autor na tej jedynie publikacji. Kolejne książki opisujące podróże poza ciałem również stały się dziełami niezwykle wpływowymi i cenionymi w środowisku parapsychologicznym. Podróże w nieznane – Bruce Moen

Podróże w nieznane – Bruce Moen

„Podróże w nieznane” to praca przygotowana przez Bruce’a Moena, ucznia słynnego Roberta Monroe’a, który jako pierwszy zainteresował się technikami podróży poza ciałem. Kontynuuje więc myśl amerykańskiego parapsychologa, starając się pogłębiać swoją wiedzę i docierać do coraz ciekawszych wniosków. Odmienny stan świadomości jest bardzo ciekawym doświadczeniem, które warto przeżywać często i poświęcać się dalekim podróżom.

Czytelnik może przeczytać sporo na temat postrzegania świata spoza własnego fizycznego ciała. Nie wszyscy zdołali doświadczyć tego uczucia, jednak są tacy, którym się udało i którzy chętnie badają i opisują to zjawisko. Z książki wynika jasno, że każdy człowiek może spróbować przeanalizować i zbadać niefizyczną rzeczywistość. Ta z kolei znajduje się daleko poza zasięgiem zmysłów człowieka, a także wszelkiej aparatury pomiarowej. Parapsychologia zajmuje się jej doświadczaniem. Podobne przeżycie może przygotowywać na przejście w zaświaty, które czeka każdego po śmierci.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *