“OOBE Ścieżka Serca to historia człowieka, który pragnie zgłębić tajniki swojej świadomości. Rozszerzając swoją percepcję o doświadczenia poza ciałem, stara się zrozumieć ogrom swoich możliwości. W tej niezwykłej wędrówce zaczyna uświadamiać sobie, że jedynym wartym zachodu wysiłkiem jest próba uzyskania prawdziwej wolności. Wolność, która pozwala wyrwać się ze znanego nam świata, przejść obok śmierci i zanurzyć się w bezkresie nieznanego…”

OOBE Ścieżka Serca to druga książka jaką napisałem, dotyczy mojej drogi jaką szedłem przez swoje życie. Opisuję w niej swoje doświadczenia i przemyślenia. Wytrawny czytelnik zauważy jak zmieniała się moja osobowość i postrzeganie świata oraz to, że nie jest to tylko książka o OOBE czyli doznaniach poza ciałem. Dzięki tej książce na podstawie moich przeżyć czytelnik może samemu zmienić swoje życie i świadomość. To najbardziej istotna kwestia, gdyż liczy się tylko to co sami przeżywamy.

Zawarłem trochę informacji na temat Nagualizmu, lecz zrozumieją to te osoby które są zaznajomione z twórczością Carlosa Castanedy.

Czytelnik powinien zdawać sobie sprawę, że mimo podjętego tematu eksterioryzacji daleki jestem od tego co prezentował Robert Monroe a już w ogóle Bruce Moen, który zajmował się podróżami mentalnymi. Początkowo byłem zafascynowany tymi autorami, jednak moje doświadczenia zaprowadziły mnie dużo dalej w ekspansji świadomości.

Pułapką jest skupienie się na jakimś szczególnym rozdziale, gdyż każdy zawarty w książce jest równie istotny. Istnieje ogromna tendencja do tego, aby faworyzować rozdział dotyczący Ayahuaski i reszta przechodzi czytelnikowi bez echa.

Zachęcam do wnikliwej lektury, która może zmienić Twoje życie na lepsze. Skorzystaj z tego podarunku Mocy jakim jest ta książka.

Robert Noble

 

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *