najlepsza książka robert noble oobe życie realnym mitem

OOBE. Życie realnym mitem czeka na Twój głos!

Już po raz siedemnasty serwis Granice.pl organizuje plebiscyt na najlepsze książki kolejnych pór roku. To wydarzenie jest rozpoznawalne na polskim rynku wydawniczym i wśród czytelników.

Pierwsza edycja odbyła się w 2009 roku. Od tego czasu internauci i jurorzy wybierają książki, które zasługują na wyróżnienie. Co więcej, logotypy konkursu można zobaczyć w księgarniach, Internecie oraz podczas targów książki.

Dotychczas w konkursach Granice.pl pojawiło się kilkaset tytułów. Co więcej, swoje głosy oddały setki tysięcy osób. Dzięki temu możliwe jest śledzenie trendów i ważnych zjawisk na polskim rynku książki.

W tym roku do plebiscytu zgłoszona została nasza najnowsza książka: „OOBE. Życie realnym mitem” w kategorii Poradnik. Nasze wydawnictwo (Instytut Roberta Noble) jest niewielkie i ma w dorobku siedem książek. Dlatego każda nominacja jest dla nas wyjątkowa.

W poprzednich latach w plebiscycie uczestniczyły już nasze publikacje. „Nagual Julian” brał udział w kategorii Proza Polska na wiosnę 2023, natomiast „OOBE. Drugie życie poza ciałem” walczyło latem 2023 w kategorii Poradnik. Choć nie zdobyliśmy pierwszych miejsc, sam udział był dla nas wielkim sukcesem. Ponadto, umożliwił dotarcie z naszą wiedzą do szerszego grona czytelników.

Dziś potrzebujemy Twojego wsparcia. Każdy głos ma znaczenie i pozwala książce „OOBE. Życie realnym mitem” dotrzeć do jeszcze większej liczby osób. W związku z tym wierzymy, że ta wyjątkowa Książka Mocy może inspirować i pomagać ludziom żyć bardziej świadomie.

👉 Zagłosuj na „OOBE. Życie realnym mitem” w plebiscycie Granice.pl

Dziękujemy za każde wsparcie i każdy oddany głos! 💛

Zespół IRN


„Świadomość oznacza dla mnie życie, a ono zawsze mnie fascynuje” – wywiad z Robertem Noblem


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Symbol zastępczy awatara

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *