redeye pro

REDEYE PORTABLE BIOFEEDBACK SYSTEM!

Wprowadziliśmy pewne zmiany w przenośnym Biofeedbacku RedEye. Najnowsza wersja będzie znakowana symbolem Pro.

Czym różni się wersja Pro ?

W wersji Pro została zainstalowana pamięć pozwalająca na rejestrację sesji  koncentracji. Będziemy mogli prześledzić jak przebiegał nasz relaks w funkcji czasu.

RedEye to autonomiczny system do biofeedbacku GSR. Urządzanie działa w pełni niezależnie i nie musi być podłączone do komputera jak wiele tego typu rozwiązań na rynku. Posiada własny mikroprocesor analizujący napływające dane który steruje pracą urządzenia.

Jest zasilany z baterii i posiada moduł łączności bezprzewodowej z komputerem lub smartfonem. Połączenie to nie jest konieczne do pracy urządzenia, ale ma na celu zbieranie danych o prowadzonych treningach. Połączenie jest używane również podczas treningu opartego na prostych grach.

RedEye posiada innowacyjny sposób kontroli świadomości i nie pozwala usnąć podczas sesji. Ma to olbrzymie znaczenie podczas nocnej praktyki koncentracji, gdzie utrzymanie świadomości jest niezmiernie trudne.

Trening z RedEye w przypadku praktyki OBE jest idealny do uzyskania stanu nazywanego focus 10. Generowany przez niego sygnał różnicowy pogłębia koncentrację poprzez znany wpływ dudnień różnicowych na zmianę częstotliwości pracy mózgu(fale alfa i theta). Ma to olbrzymie znaczenie dla pogłębiania stanów koncentracyjnych i szybkiego wejścia w focus 10.

Dla niezainteresowanych uzyskaniem OBE urządzenie daje olbrzymie możliwości w samodzielnej praktyce relaksacji i pozbywaniu się stresu.

RedeyePrzeczytaj artykuł na temat urządzenia RedEye Pro

W celu nabycia urządzenia RedEye Pro zapraszamy do naszego Sklepu: http://sklep.instytutnoble.pl