Sentencje Mocy to przepięknie wydana książka, zawierająca magiczne cytaty, które Robert Noble otrzymywał przez wiele lat od swojego mentora, duchowego nauczyciela i potężnego czarownika – Naguala Juliana.

Fot. EosCris

Gdy ją trzymaliśmy po raz pierwszy w rękach, nie mogliśmy oderwać oczu ani dłoni. Cała jest kolorowa i po prostu kosmiczna! Wydana w wersji kieszonkowej, czyli takiego formatu, który możemy wszędzie ze sobą zabierać. Wysoka jakość wydania sprawia, że chce się ją cały czas trzymać w rękach. Wykonana w taki sposób, że można ją często wertować. Duże wrażenie robi holograficzny tytuł oraz śliskie kolorowe strony.

Fot. EosCris

Robert twierdzi, że książka może pomóc w pogłębieniu świadomości i zrozumieniu otaczającego nas świata. Jest doskonałym uzupełnieniem poprzedniej książki Roberta – „Nagual Julian„. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zacząć swoją przygodę z książkami Noble od tej pozycji. Czytelnik znajdzie w książce aż 154 cytaty.

Medytując każdego dnia nad Sentencjami Mocy, możemy zmienić swoją świadomość i doświadczyć magicznej strony życia już teraz. Robert opowiadał, że Nagual uczył swoich podopiecznych, że magia jest wszędzie w okół nas, na wyciągnięcie ręki, nie tylko gdzieś w innych światach. Zrozumienie tego jest podstawą początkujących Wojowników.

Życzymy udanej lektury.

Zespół IRN