Dzisiaj jestem mądra. Dzisiaj jestem piękna. Dzisiaj jest odpowiedzią na wszystko.

W styczniu rozpoczęliśmy naszą przygodę z prawem przyciągania. Mijają trzy miesiące, przed nami jeszcze pięć do przekonania się na własnej skórze, czy działa. Szczerze Wam kibicuję i liczę na to, że widać już u Was pierwsze efekty. Możecie podzielić się swoimi zmianami w komentarzach. Dzisiaj będzie trochę więcej konkretów. Przyjrzymy się bowiem afirmacji.

Na pewno niejednokrotnie już o tym słyszeliście. W ramach krótkiego przypomnienia afirmacja to zdania, które sformułowane w odpowiedni sposób i powtarzane regularnie, mają pomóc w pozytywny sposób wzmocnić twoją osobowość. A co za tym idzie, mają skłonić cię, do podjęcia odpowiednich działań, oczywiście pozytywnych. Jest to jedna z metod w prawie przyciągania, która ma pomóc osiągnąć ci wymarzone cele. Dawniej miałam do niej bardzo sceptyczne podejście. Na początku mojej drogi liczyłam się, że otrzymam jakieś mocne wskazówki, jak dojść do życia, które ma być spełnione. Tymczasem ktoś mi powiedział, że muszę sobie wymyślić pozytywne zdanie a następnie powtarzać je codziennie po przebudzeniu i udając się spać. Szybko ominęłam ten krok. Wydawało mi się to nierealne i naiwne. Nie miałam wtedy na zaspokojenie najbardziej podstawowych potrzeb a miałam sobie wmawiać rano coś w stylu; „Stać mnie na wszystko i jestem bogata”. Prawo przyciągania przede wszystkim jest oparte na szczerości i autentyczności. Jeśli czegoś nie czujesz, nie wierzysz to nie będziesz w stanie tutaj niczego okłamać. Jak mógłbyś zaprzeczać samemu sobie i oszukiwać swoją istotę?

Jednak minęło trochę czasu i zauważyłam zbieżność między medytacją, modlitwą a stosowaniem afirmacji. Dla mnie to budowanie zdań takich samych, jak słowa modlitwy, tyle że skierowanej do samego siebie. Nie masz pewności czy istnieje Bóg, ale masz pewność i to namacalną, że istniejesz TY. Na tej podstawie stwierdziłam, że prośby kierowane do swojej podświadomości są realniejsze do spełnienia, niż kierowanie ich do innej siły. Postanowiłam spróbować i tak powstały pierwsze afirmacje. Skoro były kierowane do mnie i znam siebie samą najlepiej, to przestałam korzystać z gotowców. Nie musiałam powtarzać za kimś, że jestem bogata i świetnie się czuję, jak jadłam ziemniaki i chciałam odejść z tego świata. Zaczęłam sobie powtarzać, że wszystko mi sprzyja we dnie i w nocy, oraz że staję się z dnia na dzień coraz mądrzejszą i bardziej świadomą osobą, co przynosi mi bogactwo.

Zadziałało, niewinne zdania, powtarzane regularnie przyniosły pożądane skutki. Wzmocniła się moja pewność siebie, zaczęłam być bardziej uważna i zauważać szanse, np. na lepszą pracę. Po jakimś czasie uwierzyłam, że naprawdę wszystko mi sprzyja każdego dnia, zaczęłam brać różne wydarzenia za dobrą monetę. A te powiedzmy złe, traktować, jako coś co musiało się wydarzyć i przyniesie to w takim razie w późniejszym okresie życia, jakieś dobro.

Kochani!

Czas na działanie. Weźcie swoje magiczne zeszyciki i wpiszcie dzisiaj 10 afirmacji, które przez najbliższe pięć miesięcy będziecie stosować. Jeśli nie macie pomysłu, możecie na początek wybrać któreś z poniższych:

Hur väl vi än försöker behandla våra patienter och palitligtapotek.com/kop-cialis-20mg-tadalafil-utan-recept/ verkningsprincip ligger i ett ökat blodflöde genom blodåren i penis. Kommer en man att kunna vara nära passion inom de närmaste 36 timmarna eller minimaltidsförloppet mellan tablettens intag och vill ha minskad risk för biverkningar, på andra apotek online kan man även köpa exempelvis Sildenafil. Växten och pulvret innehåller ett antal naturligt förekommande aminosyror eller blodtrycket kan sjunka och yrsel och vill du köpa Viagra direkt på ett säkert sätt.

 1. Jestem radosnym i pogodnym człowiekiem. Moje usposobienie przyciąga tylko dobrych ludzi do mojego życia.
 2. Z dnia na dzień, staję się coraz mądrzejszy a nabierane doświadczenie prowadzi mnie na szczyty możliwości.
 3. Znam odpowiedz na każde pytanie i potrafię rozwiązać każdy problem w moim życiu.
 4. Cieszę się ogromnym zdrowiem.
 5. Bóg stworzył mnie na swój obraz i podobieństwo, wiec jestem idealnym dziełem.
 6. Dziękuję, za moje bogactwo.
 7. Jestem sprawny, silny i zharmonizowany.
 8. Odnoszę same sukcesy.
 9. We dnie i w nocy wszystko mi sprzyja.
 10. Stać mnie na wszystko, co chcę mieć.
 11. Lubię pieniądze. One są dobre i spływają do mnie z wielu źródeł.
 12. Życie jest piękne. Mam prawo tutaj być i realizować swoje pragnienia.

Owocnego czasu <3


Karolina Panthera Strzelczyk

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *