Jak wielu z Was wie, że założyciel strony Instytutu napisał trzy książki. Robert Noble, bo o nim jest tu mowa, poprzez wieloletnią praktykę bycia uważnym, świadomym oraz dzięki dalekim podróżom poza swoje ciało, dzieli się w nich swoim doświadczeniem i zdobytą wiedzą.

Autor, przeczytał wiele książek, spotkał na swojej drodze wielu ludzi i poznał, wiele różnych doświadczeń, historii. Jak sam zwykł mówić – nie ważne ile usłyszysz historii, ważne abyś mógł je zweryfikować na samym sobie i stwierdzić czy były one prawdziwe. Inaczej mogą to być tylko wyssane z palca opowieści, które nic nie zmienią w Twoim życiu.

Jeszcze jedna ważna kwestia, wielu ludzi poszukuje książek o rozwoju duchowym i omija książki Roberta szerokim łukiem, twierdząc że to nie jest tematyka dla nich z racji tego, że nie interesują się tematem projekcji astralnej. Cóż za wielka pomyłka! Dla uważnego czytelnika będą to książki, które zawierają w sobie wiele mądrości przydatnych w zwykłym codziennym życiu, oraz takie które pomogą stać się lepszą wersją siebie, czy osiągnąć spokój ducha oraz pogłębić świadomość.

Niestety dla osób, które nie mają doświadczenia w byciu poza ciałem, ta treść może jawić się jako zwykła fantastyka, która nie ma nic wspólnego z życiem doczesnym. Ale jak Robert nam często powtarza, trzeba być obiektywnym badaczem świadomości, badaczem życia, wtedy wszystko stanie się proste, łatwe i przyjemne, powodując, że nasze życie nabierze kolorów i smaku, którego do tej pory nie znaliśmy.

Przejdźmy do opisu książek:

Pierwsza książka “OOBE Drugie Życie Poza Ciałem”:

Jest to książka poradnik jak opuszczać swoje ciało, czyli zachować pełną świadomość tego, że się śni a ciało fizyczne spoczywa na łóżku. Książka jest bardzo praktyczna i wiedza w niej zawarta jest skondensowana, dzięki czemu czytelnik wchłonie jej treść i może przejść do swojej praktyki. Autor zawarł w niej kilka swoich doświadczeń poza ciałem, co może przybliżyć czytelnika do tego czym jest projekcja astralna. Jako ciekawostka: dowiedzieliśmy się od autora, wystarczy, położyć książkę pod swoją poduszką z silną intencją świadomego snu, a może on przytrafić się już tej samej nocy. Dlaczego tak to działa? Książka jest nasączona intencją, i  może to być bardzo pomocne.

Druga Książka “OOBE Ścieżka Serca”:

Jest to książka pełna ciekawych opowieści. Robert opowiada w niej, jak na przestrzeni lat, jego świadomość i poglądy na wiele kwestii życiowych się zmieniały. Jak On cały ewoluował. Znajdziecie w niej barwne opisy z jego doświadczeń poza ciałem. W pewnym momencie swojego życia,  Robert natrafił na literaturę Carlosa Castanedy, gdyż autor pisał o sztuce śnienia. Robert zaczął poznawać świat o którym tyle pisał Carlos i tak wpadł po same uszy w świat magicznych przygód. Na drodze Czarowników doświadczył spotkania z roślinami mocy, konkretnie z medycyną Ayahuaski, Kambo, Sananga, Rape, które kompletnie wywróciły jego świat do góry nogami i wszystko to w co wierzył i myślał, zmieniło się diametralnie. Ale o tym musicie przeczytać sami w jego książce, do czego Was gorąco zachęcamy.

Trzecia Książka “OOBE Lęk Pierwotny” 

Krótka cienka książeczka, w której autor zawarł bardzo skondensowaną wiedzę na temat lęku z którym najczęściej się mierzymy chcąc opuszczać swoje ciało czy inaczej mówiąc chcemy doświadczać OOBE . Robert daje fajne rady na temat tego, jak możemy poradzić sobie z lękiem, który siedzi w nas gdzieś bardzo głęboko aby móc uwolnić się raz na zawsze od nabytych w przeszłości traum. Mówimy tu o OOBE, ale tak naprawdę wielu z Was którzy nie mają nic wspólnego z tym tematem na pewno może skorzystać z jego rad, gdyż tyczą się one każdej dziedziny życia. Słowa zawarte w tej książce mogą spowodować, że Wasze życie stanie się lepsze i ciekawsze, gdyż będziecie mieli dobre narzędzie do pracy nad swoim wnętrzem.

Tak więc zapraszamy Was Gorąco do zapoznania się z treścią każdej z tych książek i zmiany swojego życia na lepsze, a dla tych co ich życie już takie jest, to po prostu, do lekkiej lektury 🙂 .

LINKI do książek:
OOBE Drugie życie poza ciałem
OOBE Ścieżka Serca
OOBE Lęk Pierwotny

Pozdrawiamy Was serdecznie!
Zespół IRN


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Newsletter Powered By : XYZScripts.com