Jak wielu z Was wie, że założyciel strony Instytutu napisał trzy książki. Robert Noble, bo o nim jest tu mowa, poprzez wieloletnią praktykę bycia uważnym, świadomym oraz dzięki dalekim podróżom poza swoje ciało, dzieli się w nich swoim doświadczeniem i zdobytą wiedzą.

Autor, przeczytał wiele książek, spotkał na swojej drodze wielu ludzi i poznał, wiele różnych doświadczeń, historii. Jak sam zwykł mówić – nie ważne ile usłyszysz historii, ważne abyś mógł je zweryfikować na samym sobie i stwierdzić czy były one prawdziwe. Inaczej mogą to być tylko wyssane z palca opowieści, które nic nie zmienią w Twoim życiu.

Jeszcze jedna ważna kwestia, wielu ludzi poszukuje książek o rozwoju duchowym i omija książki Roberta szerokim łukiem, twierdząc że to nie jest tematyka dla nich z racji tego, że nie interesują się tematem projekcji astralnej. Cóż za wielka pomyłka! Dla uważnego czytelnika będą to książki, które zawierają w sobie wiele mądrości przydatnych w zwykłym codziennym życiu, oraz takie które pomogą stać się lepszą wersją siebie, czy osiągnąć spokój ducha oraz pogłębić świadomość.

Niestety dla osób, które nie mają doświadczenia w byciu poza ciałem, ta treść może jawić się jako zwykła fantastyka, która nie ma nic wspólnego z życiem doczesnym. Ale jak Robert nam często powtarza, trzeba być obiektywnym badaczem świadomości, badaczem życia, wtedy wszystko stanie się proste, łatwe i przyjemne, powodując, że nasze życie nabierze kolorów i smaku, którego do tej pory nie znaliśmy.

Przejdźmy do opisu książek:

Pierwsza książka „OOBE Drugie Życie Poza Ciałem”:

Jest to książka poradnik jak opuszczać swoje ciało, czyli zachować pełną świadomość tego, że się śni a ciało fizyczne spoczywa na łóżku. Książka jest bardzo praktyczna i wiedza w niej zawarta jest skondensowana, dzięki czemu czytelnik wchłonie jej treść i może przejść do swojej praktyki. Autor zawarł w niej kilka swoich doświadczeń poza ciałem, co może przybliżyć czytelnika do tego czym jest projekcja astralna. Jako ciekawostka: dowiedzieliśmy się od autora, wystarczy, położyć książkę pod swoją poduszką z silną intencją świadomego snu, a może on przytrafić się już tej samej nocy. Dlaczego tak to działa? Książka jest nasączona intencją, i  może to być bardzo pomocne.

Druga Książka „OOBE Ścieżka Serca”:

Jest to książka pełna ciekawych opowieści. Robert opowiada w niej, jak na przestrzeni lat, jego świadomość i poglądy na wiele kwestii życiowych się zmieniały. Jak On cały ewoluował. Znajdziecie w niej barwne opisy z jego doświadczeń poza ciałem. W pewnym momencie swojego życia,  Robert natrafił na literaturę Carlosa Castanedy, gdyż autor pisał o sztuce śnienia. Robert zaczął poznawać świat o którym tyle pisał Carlos i tak wpadł po same uszy w świat magicznych przygód. Na drodze Czarowników doświadczył spotkania z roślinami mocy, konkretnie z medycyną Ayahuaski, Kambo, Sananga, Rape, które kompletnie wywróciły jego świat do góry nogami i wszystko to w co wierzył i myślał, zmieniło się diametralnie. Ale o tym musicie przeczytać sami w jego książce, do czego Was gorąco zachęcamy.

Trzecia Książka „OOBE Lęk Pierwotny” 

Krótka cienka książeczka, w której autor zawarł bardzo skondensowaną wiedzę na temat lęku z którym najczęściej się mierzymy chcąc opuszczać swoje ciało czy inaczej mówiąc chcemy doświadczać OOBE . Robert daje fajne rady na temat tego, jak możemy poradzić sobie z lękiem, który siedzi w nas gdzieś bardzo głęboko aby móc uwolnić się raz na zawsze od nabytych w przeszłości traum. Mówimy tu o OOBE, ale tak naprawdę wielu z Was którzy nie mają nic wspólnego z tym tematem na pewno może skorzystać z jego rad, gdyż tyczą się one każdej dziedziny życia. Słowa zawarte w tej książce mogą spowodować, że Wasze życie stanie się lepsze i ciekawsze, gdyż będziecie mieli dobre narzędzie do pracy nad swoim wnętrzem.

Tak więc zapraszamy Was Gorąco do zapoznania się z treścią każdej z tych książek i zmiany swojego życia na lepsze, a dla tych co ich życie już takie jest, to po prostu, do lekkiej lektury 🙂 .

LINKI do książek:
OOBE Drugie życie poza ciałem
OOBE Ścieżka Serca
OOBE Lęk Pierwotny

Pozdrawiamy Was serdecznie!
Zespół IRN


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *