Runy z roku na rok zyskują coraz większą rzeszę zwolenników.
Runy stały się modne nie tylko w Polsce. Ludzie na całym świecie korzystają z daru Odyna, by poznać swoją przyszłość, podjąć kluczowe decyzje lub po prostu poznać siebie. Teraz i my również mamy możliwość odkrycia tego, co przyniesie nam los.
Coraz więcej osób chce także umieć z nich we własnym zakresie korzystać.
Nic więc dziwnego, że i na księgarnianych półkach pojawia się coraz więcej pozycji z tej tematyki.
Jak jednak wybrać taką, która będzie naprawdę wyjątkowa?

Sięgając po runy autorstwa Roberta Lichodziejewskiego przygotowane w oparciu o fachową konsultację jednej z najbardziej znanych polskich runistek – Ewy Kulejewskiej. Ten młody i niezwykle utalentowany grafik opracował bowiem karty niezwykłe. Są one nie tylko piękne, ale jednocześnie przepełnione ukrytą runiczną symboliką zaklętą w każdej ilustracji. Nie ma ani jednej niepotrzebnej kreski czy detalu. Wszystko jest wysmakowane i zgrane w taki sposób, by każda z kart stanowiła kwintesencję znaku runicznego, który na niej widnieje.

Do kart została dołączona instrukcja, która bardzo szybko wprowadzi nas w tajniki wróżenia za pomocą run.

Usiądźmy zatem wygodnie, wyciągnijmy kartę i sprawdźmy, co ona ma do powiedzenia. Być może już dziś otrzymamy radę, która zagwarantuje nam szczęście?

Zestaw zamknięty jest w twardym pudełeczku, z grafiką z książki. Pudełko zapobiegnie niszczeniu czy zgubieniu kart.
W pudełku zamknięte są 24 karty z runami, pięknie złocone po bokach oraz książka. Sama książka jest bardzo czytelna.

Karty oszałamiają nie tylko swoją stroną wizualną, ale jednocześnie są przepełnione symboliką run, a dzięki dołączonej instrukcji w mig poznamy znaczenie każdej karty.
Każda opatrzona jest piękną grafiką, która nawiązuje do znaczenia poszczególnych znaków. Dzięki temu będziemy czerpali autentyczną radość z pracy z tymi kartami i jednocześnie łatwiej zapamiętamy znaczenie kart.

Polecam Runy Magia i Moc

ze sklepu http://szamanskibeben.pl

 


Recenzja od Ewela Testuje

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *