oobe niefizyczna podrozSzukasz nowych doświadczeń medytacyjnych, nowych dróg do ukrytych i nierozpoznanych jeszcze zakamarków własnego Ja? Chcesz dotknąć innych struktur, przeżyć siebie inaczej, zatopić się tam gdzie jeszcze Cię nie było? A może po prostu medytacja jest Twoim sposobem na życie a odkrywanie nowych terenów podświadomości jest Twoją pasją?

Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to przygotuj się, bo już wkrótce w sklepie Instytutu Roberta Noble ukaże się nowe nagranie medytacyjne „Niefizyczna Podróż”, które zabierze Cię w zupełnie inną i zupełnie nie-fizyczną podróż do głębin własnej duszy. Nagranie to jest kolejną autorską perełką opracowaną i przygotowaną przez samego Roberta Noble, który dzieląc się swoim ogromnym doświadczeniem i ciepłym głosem poprowadzi Was miękko poprzez słoneczne i kojące bezdroża nieznanych niefizycznych światów.

Oficjalna data wydania nagrania medytacyjnego „Niefizyczna Podróż” już wkrótce na stronach Instytutu Roberta Noble.0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *