oobe niefizyczna podrozSzukasz nowych doświadczeń medytacyjnych, nowych dróg do ukrytych i nierozpoznanych jeszcze zakamarków własnego Ja? Chcesz dotknąć innych struktur, przeżyć siebie inaczej, zatopić się tam gdzie jeszcze Cię nie było? A może po prostu medytacja jest Twoim sposobem na życie a odkrywanie nowych terenów podświadomości jest Twoją pasją?

Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to przygotuj się, bo już wkrótce w sklepie Instytutu Roberta Noble ukaże się nowe nagranie medytacyjne „Niefizyczna Podróż”, które zabierze Cię w zupełnie inną i zupełnie nie-fizyczną podróż do głębin własnej duszy. Nagranie to jest kolejną autorską perełką opracowaną i przygotowaną przez samego Roberta Noble, który dzieląc się swoim ogromnym doświadczeniem i ciepłym głosem poprowadzi Was miękko poprzez słoneczne i kojące bezdroża nieznanych niefizycznych światów.

Oficjalna data wydania nagrania medytacyjnego „Niefizyczna Podróż” już wkrótce na stronach Instytutu Roberta Noble.0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *