Książka OOBE Drugie życie poza ciałem to pierwsza książka jaką napisałem i wydałem w formie papierowej. Zawiera ona szereg praktycznych porad dotyczących tego jak opuszczać swoje ciało fizyczne i jak prowadzić w pełni świadome życie.

Jeżeli chcesz nauczyć się wychodzenia z ciała to powinieneś zacząć od lektury którą dla Ciebie przygotowałem. Poświęciłem na to kilka lat swojego życia by zebrać wszystkie wartościowe (oddzielałem ziarna od plew) i niezbędne informacje dotyczące OOBE. Jednak niech nie zwiedzie Cię tytuł tej książki. Celem jest bycie świadomym w każdej rzeczywistości, a więc również w fizyczności. Bycie świadomym w swoim ciele i otaczającym świecie jest kluczowe aby móc rozwijać swoją świadomość również poza ciałem.

Co Ci da lektura tej książki?

Przede wszystkim wiedzę oraz korzyści o których nawet nie śniłeś. Uzyskasz umiejętność inicjowania bycia świadomym w stanach, gdzie tej świadomości do tej pory nie miałeś. Od ciebie zależy jak pokierujesz swoją energią i czego będziesz doświadczał. Musisz wiedzieć, że dałem Ci narzędzie, ale jak Ty je wykorzystasz zależy wyłącznie od Ciebie. Możliwości są nieograniczone.

Jeżeli nie rozumiesz jakiegoś zagadnienia, które poruszam w książce to nie zrażaj się tylko postaraj się bardziej zagłębić w temat. Usiądź, pomedytuj, poświęć temu uwagę. Pytaj siebie co możesz jeszcze więcej zrobić, a z pewnością uzyskasz odpowiedzi. Mogą przyjść w snach, w przebłyskach wizji, intuicji lub usłyszysz od kogoś to co masz usłyszeć. Dlatego tak ważne jest bycie uważnym w tu i teraz!

Czasem może wydawać się to męczące, ale bez wysiłku z twojej strony nie będzie oczekiwanych korzyści.

Książka jest napisana prostym językiem, abyś zrozumiał co chcę przekazać. Nie zawierałem zbędnych treści, które nie mają znaczenia dla Twojej praktyki. Wiem z własnego doświadczenia, że im więcej się czyta i słyszy tym gorzej, gdyż ma to wpływ na jakość Twojego śnienia i życia w pełnej świadomości.

Robert Noble

1 komentarz

Kizia · 17 września, 2020 o 12:35 pm

Super książka ! Ja sie wiele dzięki niej nauczyłam 🙂 przede wszystkim wiem, że medytacja i uważność w ciągu dnia ma wielkie znaczenie abym mogła wychodzić z ciała 🙂 Dziękuję Panie Robercie.

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *