OOBE Lęk pierwotny to trzecia książka jaką napisałem i wydałem w formie małego kieszonkowego poradnika.

Jest to książka dość mocno niedoceniana przez czytelników, którzy po pierwsze, nastawieni są na relację moich egzotycznych podróży poza ciałem i po drugie oczekują tego, że jak przeczytają książkę to ich życie zmieni się, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Niestety tutaj muszę wszystkich rozczarować, gdyż ja daję wędkę ale rybę musicie złowić sami.

Ta książka jest skondensowanym poradnikiem, jak poradzić sobie z naszym ukrytym lękiem przed doświadczeniami OOBE, ale co najważniejsze, (co również umyka czytelnikom), książka ma za zadanie pomóc każdemu, kto ma jakiekolwiek problemy w zwykłym życiu i jego życie nie daje mu poczucia szczęścia i spełnienia.

Praktycznie większość problemów u ludzi powstaje z ich nieuświadomionych lęków i strachu przed podjęciem kluczowych decyzji. Można to zmienić! Są tam zawarte prawdy, które mogą pomóc każdemu, kto się na nie otworzy.

Wytłuszczone cytaty są celowym zabiegiem z mojej strony, którego do tej pory nie robiłem a mają one ogromne znaczenie dla czytelnika. Warto z nimi medytować każdego dnia aby nasza świadomość nimi przesiąknęła a życie stało się pełnią do której zawsze będziemy dążyć.

Pozdrawiam i życzę dużo radości,

Robert Noble

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *