Witajcie,

jakiś czas temu pisaliśmy o niespodziance założyciela naszego Instytutu Roberta Noble jaką jest jego najnowsza książka „Sentencje Mocy„. Zaskoczył nas bardzo, gdyż nie spodziewaliśmy się tak cennej niespodzianki. Trudno było przewidzieć co Robert szykuje tym razem. On zawsze lubi nas pozytywnie zaskakiwać. Czekamy w napięciu na kontynuację jego opowieści o czarownikach i Nagualu. Wciąż odczuwamy niedosyt po lekturze Naguala Juliana i chcemy wiedzieć więcej. Wiemy od samego Roberta, że był zdziwiony sprytem jaki wykorzystały czarownice z grupy Naguala Juliana. To dzięki Olindzie i Cris, które w większości, działają zza kulis, mogliśmy otrzymać od Roberta Noble Sentencje Mocy. Dziękujemy Wam w imieniu całego zespołu IRN!

Na swoim facebookowym profilu fanpage Robert zapowiedział, że będzie miała miejsce kontynuacja Naguala w książce zatytułowanejOOBE. Tajemnica punktu scalającego, dla której to postanowił utworzyć zrzutkę, aby jeszcze bardziej zwiększyć szansę jej wydania. Wiemy, że samodzielne wydanie książki to nie lada wyczyn, zwłaszcza w obecnych czasach. Dlatego apelujemy do wszystkich osób, którym zależy na jej wydaniu o wsparcie tego projektu.

Tymczasem Sentencje Mocy cieszą się dużym zainteresowaniem wśród czytelników.  Otrzymujemy w Instytucie dużo pozytywnych opinii na jej temat. Wiemy, że medytujecie nad ich treścią zgłębiając głęboko ukryty przekaz Roberta i samego Naguala. Otrzymaliśmy również recenzję od Pani Mirosławy Dudko, z którą od samego początku nasze wydawnictwo prężnie współpracuje. Z chęcią podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat „Sentencji Mocy”. Możecie zapoznać się z jej opinią tutaj. 

Czekamy z niecierpliwością na kolejne wiadomości od Roberta Noble i czarowników, z którymi chętnie się z Wami podzielimy.

Pozdrawiamy

Zespół IRN


 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *