Co za niezwykłe przedpołudnie z Mirosławą Dudko i jej sympatycznym mężem Mirosławem! Czas szybko płynął w atmosferze rozmów i śmiechu, a zanim się obejrzeliśmy, musieliśmy się niestety żegnać. Mirosława już podzieliła się na Facebooku wspaniałymi słowami o mojej najnowszej książce „OOBE. Tajemnica punktu scalającego„, co tylko dodaje radości z tego spotkania. Na swojej stronie Oaza Recenzji umieściła już zapowiedź recenzencką! Byłem zaszczycony mogąc przekazać jej osobiście, egzemplarz recenzencki.

O Nagualu Julianie i świecie Czarowników z Robertem Noble

Nawet jeśli rozmowy o książce zeszły na drugi plan, nie mogę się doczekać, aby z Mirosławą podzielić się głębszymi spostrzeżeniami na temat duchowej podróży, którą starałem się oddać w mojej powieści. Planujemy nagrać naszą rozmowę w formie wywiadu. Znajdziecie go na pewno na moim kanale Youtube. Wspólna fotografia z Cris, Mirosławą i mną jest dla mnie znakiem niezapomnianego spotkania, a już teraz z niecierpliwością czekam na kolejne.

fot. Mirosław i Mirosława Dudko

Dziękuję Mirce i Mirkowi za ciepłe przyjęcie. To był cudowny czas, a rozmowy o książce czekają na nas w przyszłości! Obiecuję, że odwiedzimy Was ponownie!

Premiera książki „OOBE. Tajemnica punktu scalającego” zaplanowana jest na 1 listopada 2023 roku. Mam nadzieję, że recenzja pojawi się jeszcze przed tą datą!

Robert Noble


#spotkaniezprzyjaciółmi #wspólnaprzyszłość #oobetajemnica #dozobaczeniawkrótce #recenzja


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *