szamanskibeben.plWitajcie,

w  sklepie szamanskibeben.pl, sprzedajemy produkty, które sami z powodzeniem od lat stosujemy we własnym zakresie. Używając kadzideł w postaci Białej Szałwii czy Palo Santo bądź bardziej wyszukanych, naturalnych żywic typu Olibanum i nasza ulubiona Damara, okadzamy pomieszczenie oraz siebie przed rozpoczęciem wszelakich rytuałów. Stosujemy je również podczas Masażu Mocy i przy kąpieli dźwiękiem Mis Kryształowych, zasiadając przy tym wygodnie na uszytych specjalnie do naszego sklepu kolorowych poduszkach do medytacji. Przed snem raczymy się herbatką na Dobry Sen. A podczas snu chronią nas Łapacze Snów, które wcześniej zostały zabrane przez Szamana do Dolnego Świata w celu nabrania Mocy. Dzięki nim budzimy się wypoczęci i zawsze chętni do odkrywania kolejnych tajemnic naszego Świata. Używamy również naszych pięknych Orgonitów, które służą nam w celu absorbowania negatywnej energii z naszego otoczenia, na którą jesteśmy narażeni niemal przez 24h na dobę. Dzięki nim promieniejemy radością i tryskamy optymizmem przez cały dzień!

Ogólnie rzecz biorąc w naszym sklepie sprzedajemy produkty, które sami wcześniej testujemy na sobie, sprawdzając ich skuteczność i jakość.

Mamy propozycję dla klientów sklepu szamanskibeben.pl. Wiosenna wyprzedaż trwająca do Świąt Wielkanocy. Obniżka cen na cały asortyment znajdujący się w naszym sklepie.

Zapraszamy na zakupy

Sklep szamanskibeben.pl


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *