Cześć wszystkim!

Jestem podekscytowany, że mogę podzielić się z Wami fantastycznym wyzwaniem muzycznym, które niedawno zaproponowałem. W mojej książce „OOBE. Tajemnica punktu scalającego” zawarłem piosenkę, którą zaśpiewał mi mój mentor, Potężny Czarownik Nagual Julian. Ja również postanowiłem podjąć wyzwanie i zaproponować Wam nagranie swojego wykonania tej piosenki. Na szczęście poszło całkiem gładko, ponieważ wspomogłem się głosem Cris.

I co się okazało? Wasza reakcja była niesamowita! Tak wiele osób wzięło udział i nagrało swoje interpretacje tej samej piosenki. Jestem pod wrażeniem indywidualności i talentu każdego z Was! Niektórzy tak często śpiewali, że zapamiętali cały tekst piosenki na pamięć!

Pierwsza historia fan fiction – Czarownik Sebastian

Dziękuję Wam z całego serca za udział. To było nie tylko fantastyczne muzyczne wyzwanie, ale również szansa na przełamanie własnych ograniczeń i przejęcie kontroli nad swoim życiem.

Z tego powodu, jutro na moim kanale YouTube pojawi się film, zawierający wszystkie Wasze wykonania! Zapraszam Was serdecznie do odsłuchiwania, ponieważ głębia tej piosenki może wpłynąć pozytywnie na Wasze życie.

Dzięki Wam, Nagual osiągnął swój cel – przekazanie tej cudownej nowiny każdemu, kto jest otwarty na przyjęcie tej wiedzy.

Bądźcie gotowi na emocjonującą podróż dźwiękową!

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Robert Noble


Odwiedź szamanskibeben.pl - Sklep z cudownymi produktami, które podniosą Twoje wibracje!

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *