Nie będę ukrywać, że po przeczytaniu książki
Drugie życie poza ciałem „, natychmiast zapragnęłam kontynuować tę uwalniającą przygodę i doświadczać niecodziennych wrażeń, chociażby poprzez czytanie.
Autor książki – Robert Noble w kolejnej pozycji pt. ” Ścieżka serca ” zechciał podzielić się z jego wiernymi czytelnikami, swoimi dogłębnymi i niecodziennymi przeżyciami ze swoich astralnych podróży w głąb serca.
Wspomnę, że jest to dość niecodzienna książka i być może nie każdy sięgnąłby po nią z uśmiechem na twarzy, tym samym zupełnie możliwe, że nie byłby w stanie do końca zrozumieć jej przekazu, tego w czym stara się nas uświadomić autor.

Nie wszyscy jesteśmy w stanie czerpać radość z codziennego życia, na pewno niejednokrotnie odczuwaliśmy wewnętrzne wypalenie, brak chęci i sił, które mocno rzutowało na naszą codzienność, zupełnie jakby ktoś obezwładnił nasze ciało i nafaszerował nas środkami zwiotczającymi nasze mięśnie. Jest to stan przeciwny do tego, w którym tak naprawdę pragniemy się znaleźć i trwać w nim tak długo jak tylko będzie to możliwe.Przeżyte doświadczenia zdołały na nowo tchnąć w autora nowe życie, zrozumieć wiele dotychczas niezrozumiałych dla niego oraz całego świata bardzo istotnych rzeczy.

Wyprawa w przestrzeń własnego ducha, to niecodzienna przygoda, nie tylko pełna niesamowitych wrażeń, lecz przede wszystkim możności zdobycia zupełnie nowego i odrębnego dla człowieka, doświadczenia, z którego w następstwie My jako czytelnicy zapragnęliśmy czerpać wiedzę.
Podczas czytania Ścieżki Serca niejednokrotnie zdumiewałam się, a jednocześnie zastanawiałam nad jej treścią. To, iż będę w stanie odczuć pewnego rodzaju bliskość z autorem, było nieuniknione, gdyż moja głowa pękała od kotłujących się w niej pytań dotyczących nie tylko życia-człowieczej egzystencji, lecz całego świata. I autor w stu procentach sprostał tym pytaniom. Odpowiedzi na nie zawarte w książkach bardzo mnie usatysfakcjonowały i oczyściły z uczucia strachu przed tym, co tak naprawdę jest nieuniknione. Czytając książkę jesteśmy w stanie wyciągnąć z niej wiele konkretnych wniosków, ponieważ jest to książka zawierająca prawdę o tym jak wygląda ludzkie życie i pełni szczęścia, którą możemy osiągnąć podążając śladami autora.

Z przyjemnością zachęcam do odbycia podróży, z autorem na pewno nie zabłądzisz, natomiast zyskasz coś, czego zawsze pragnąłeś.