Z ogromną radością chcemy podzielić się z Wami wyjątkowym zapisem live’a, którego niedawno nagrał Robert Noble i EosCris. Na live został przedstawiony fascynujący temat sztucznej inteligencji i jej wpływu na ludzką świadomość, sięgając do wiedzy Czarowników grupy Naguala Juliana. Dowiadujemy się co na temat sztucznej inteligencji myślą Czarownicy oraz co możemy zrobić by nie zatracić się w świecie, którego nie chcemy.

To nie tylko rozmowa dla technologicznych entuzjastów, ale dla każdego kto wkracza na ścieżkę samorozwoju. Przenosimy się w świat, gdzie nowoczesność spotyka ducha, prezentując unikalne spojrzenie na temat życia, które dotyka każdego z nas.

Grzyb, który może pomóc Ci myśleć jaśniej i rozwijać świadomość

Jeśli szukasz inspiracji, chcesz zrozumieć, jak nowe technologie wpływają na naszą egzystencję i pragniesz dbać o rozwój swojej świadomości, to ten live jest dla Ciebie. Obejrzyj już teraz, zdobądź nowe spojrzenie na świat i weź sprawy w swoje ręce!

Jeśli masz pytania lub chcesz podyskutować, napisz komentarz lub dołącz do rozmów na forum: https://forum.instytutnoble.pl

Zespół IRN


 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *