Pragniemy Wam zaprezentować piękny czarny bęben szamański Bahia Buffalo Drum o średnicy 40 cm.

Jest to bęben o niesamowitym basowym niskim brzmieniu. Jego brzmienie można spotkać w wielu tradycyjnych bębnach wykorzystywanych w wielu kulturach np.: afrykańskich, amerykańskich.

Został on zbudowany z winylowej powłoki, dostrojonej do specjalnego brzmienia Bahia Bass, do tego opatentowany przez Remo korpus bębna Acousticon®. Bęben ma idealne zastosowanie w grze rekreacyjnej, edukacyjnej i zdrowotnej.

Ci z Was co mieli do czynienia z bębnami tej firmy, zakochają się w nim od pierwszego uderzenia!

Dla nas jest on niesamowity gdyż bardzo szybko potrafi nas zabrać w głęboką podróż szamańską. Jego wibracja powoduje szybkie obniżenie fal mózgowych w celu wejścia do innych światów i spotkania się z naszymi sprzymierzeńcami. Wykorzystujemy go również, do wyciszenia naszego umysłu w chwilach gdzie dopada nas stres. Dosłownie kilka uderzeń w jego membranę i wszystko co nas stresowało odchodzi w całkowitą niepamięć!

Bęben ten jest dla każdego bez względu na umiejętności muzyczne. Wystarczy chwycić pałkę i dać się ponieść jego energii.

Wysoka jakość bębna zapewni wieloletnie granie w najróżniejszych warunkach, bez konieczności strojenia tego instrumentu.

Wszelkie nagrania z jego udziałem, kompletnie nie są wstanie oddać jego dźwięku i wibracji, który jest słyszalny na żywo.

 

Zainteresowanych zapraszamy do sklepu szamanskibeben.pl gdzie można go zakupić. 

Do bębna można dokupić również pokrowiec, który będzie go chronił przed wszelkimi uszkodzeniami. Pokrowiec posiada długi uchwyt, który można zawiesić na ramieniu.

Życzymy Wam udanych doświadczeń z tym bębnem!

Zespół IRN