Drodzy Czytelnicy,

Chciałbym podzielić się z Wami niezwykłą radością i wdzięcznością. Dzięki Waszemu niesamowitemu wsparciu, udało się zrealizować moje marzenie o wydaniu książki „OOBE. Tajemnica punktu scalającego„.

Na zrzutce zamieściłem rozpiskę kosztów, które były związane z tym przedsięwzięciem. Znajdziecie tam szczegółowe informacje dotyczące druku, korekty, grafiki okładki, egzemplarzy recenzenckich i obowiązkowych egzemplarzy do bibliotek. Dzięki Waszej hojności udało się w dużym stopniu pokryć te wydatki, co sprawiło, że „OOBE. Tajemnica punktu scalającego” jest teraz rzeczywistością.

Zapraszam Was serdecznie do odwiedzenia strony zrzutki, gdzie znajdziecie dokładne informacje na ten temat:

https://zrzutka.pl/spcjf9

Nie mogę się doczekać, aby podziękować Wam osobiście podczas mojego debiutanckiego wieczoru autorskiego, który odbędzie się 1 listopada o godzinie 20:00 na moim kanale YouTube. To dla mnie wielkie wydarzenie, gdyż nigdy dotąd nie prowadziłem spotkania autorskiego. Chciałbym, abyście byli częścią tego wyjątkowego momentu.

Jeszcze raz ogromne dzięki za Wasze wsparcie, ciepłe słowa i za to, że wspólnie tworzymy tę literacką podróż. Do zobaczenia na wieczorze autorskim!

Z głębi serca,

Robert Noble


Spotkanie z Mirosławą! Czekamy na recenzję przed Premierą!


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *