Drodzy Czytelnicy,

Z ogromną radością dzielę się z Wami fragmentem mojej nadchodzącej książki „OOBE. Tajemnica punktu scalającego„. Fragment ten, zatytułowany „Opanowanie Umysłu„, został wybrany przez Was w głosowaniu.

Ten rozdział stanowi wstęp do głębokiej podróży, jaką przynoszą strony tej książki.

Jestem ogromnie podekscytowany tym, że mogę podzielić się z Wami tym fragmentem. Nie mogę się doczekać, kiedy będziecie mogli przeczytać całość. Premiera już w tym roku w listopadzie!

Fragment książki można pobrać bezpłatnie, klikając w link: https://tinyurl.com/oobetajemnica

Zapraszam Was do udziału w tej niezwykłej podróży i podzielenia się swoimi wrażeniami w komentarzach.

Z poważaniem,

Robert Noble


Możesz wesprzeć wydanie tej wspaniałej książki tutaj: https://zrzutka.pl/spcjf9


Lion’s Mane: Grzyb, który pomoże ci myśleć jaśniej


4 komentarze

Cris · 19 września, 2023 o 12:07 pm

Wspaniale! Gratuluję Robert! Wspieram Cię w tym co robisz i pozdrawiam serdecznie 🙂

Zosia · 5 października, 2023 o 11:42 am

Nie czytałam wcześniej żadnych książek Roberta, lecz po tym fragmencie z pewnością się to zmieni. Nie mogę się doczekać nowego zakupu całej trylogii książek! 😀 Na pewno się nie zawiodę 😌

EosCris · 10 października, 2023 o 5:37 pm

Jak już niektórzy z Was wiedzą, dostałam w prezencie za nieskazitelność, do przeczytania książkę Roberta OOBE Tajemnica Punktu Scalającego. Wcześniej miałam przyjemność przeczytać darmowy fragment nowej książki „Opanowanie umysłu” i powiem to, co powtarzamy od lat z Robertem, tę książkę TRZEBA mieć w wersji papierowej i taką ją czytać! Niesie ona ze sobą ogromy ładunek energetyczny, który robi piorunujące wrażenie jak się czyta w porównaniu z fragmentem czytanym na nośniku cyfrowym. Dzięki temu, że trzyma się książkę w rękach, można odczuć emocje płynące z treści oraz więcej wychwycić niż jak się czyta cyfrowo, a o jakiś audiobookach nie wspomnę!

Jedno jest pewne, książka jest wspaniała, jak wszystkie Roberta poprzednie prace. Ja ze swojej strony polecam zakupić swój egzemplarz i mieć dla samego siebie. Kto wie, może w Waszym życiu również zadzieje się Magia 🙂

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *