Zapraszamy do udziału w naszej wyjątkowej medytacji na przyciąganie pieniędzy, która odbyła się w formie transmisji na żywo. Podczas tej medytacji, którą poprowadziliśmy używaliśmy bębnów szamańskich w intencji przyciągania pieniędzy. Dodatkowo przygotowaliśmy Intencję spalając Kulkę Mocy na finanse od potężnej Czarownicy – Olindy.

Magiczne Kulki Mocy Olindy

Pieniądze są istotne dla każdego z nas, ponieważ umożliwiają nam realizację naszych marzeń i celów życiowych. Dlatego zachęcamy każdego, kto pragnie przyciągnąć większą ilość pieniędzy do swojego życia, do udziału w naszej medytacji.

Nie ma znaczenia, czy byłeś obecny na transmisji na żywo czy nie, ponieważ czas i przestrzeń nie ograniczają naszej intencji. Energia medytacji jest zawsze dostępna dla każdego, kto pragnie skorzystać z jej mocy.

Pamiętaj, że im więcej osób weźmie udział w naszej wspólnej medytacji, tym silniejsza będzie nasza kolektywna moc manifestacji obfitości finansowej.

Zachęcamy również do dzielenia się tą medytacją z innymi i życzenia im przypływu pieniędzy. Wszyscy zasługujemy na obfitość i posiadanie dużej ilości pieniędzy!

Dołącz do naszej medytacji i otwórz się na obfitość życia.

Pozdrawiamy serdecznie,

Robert Noble & EosCris


Zapraszamy Cię do naszego sklepu ezoterycznego: szamanskibeben.pl

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *