Witaj Podróżniku!

 

Dawno tutaj nie pisałem, ale myślę, że to może niebawem się zmieni. Obecnie jestem mocno pochłonięty pisaniem nowej książki. Większość zastanawia się co tym razem będzie można w niej znaleźć. Tym krótkim wpisem postaram się uchylić nieco rąbka tajemnicy 😉

 

Książka „OOBE. Tajemnica punktu scalającego„, nazywana przeze mnie w skrócie „Tajemnicą”, będzie opisywała moje trudy w zdobywaniu umiejętności jaką posiadać musi każdy czarownik. Trudy te obejmują pracę nad własnymi słabościami umysłowymi i przekraczaniu barier, które rządziły moim życiem.

 

Dzięki swojej ogromnej determinacji i nadludzkiemu wysiłkowi, mogłem pod przewodnictwem Naguala Juliana, krok po kroku zwiększać swój zasób energii, zdobywając Moc, uwalniając się od ograniczeń by ostatecznie doświadczać przemieszczania punktu scalającego. Te manewry wiążą się z odmiennymi stanami świadomości oraz dostępem do percepcji wykraczającej poza znaną nam wszystkim rzeczywistość.

 

Posiadając szersze spektrum doświadczenia, zdecydowanie możemy poprawić jakość życia tu i teraz. Gratyfikacją nie jest zdobycie tego co sobie wyobrażamy. Proces ten sprawia, że stajemy się bardziej świadomi a przez to bardziej żywi niż do tej pory. To największy Skarb jaki można odkryć.

 

Przede mną kolejne wyzwanie by opisać swoją drogę w sposób jak najbardziej przystępny i zrozumiały. Opisać coś czego nie można przekazać słowami. Jednak wiem, że zadanie czytelnika, by zweryfikować wiedzę zawartą w tej książce jest dużo trudniejszym osiągnięciem. Tak było w „Nagualu Julianie” i będzie tym razem.

 

Dla większości będzie to jak w przypadku innych moich książek zwyczajna opowieść o Mocy. Ale znajdą się i tacy, którzy z czystym sercem i ogromną odwagą, wyruszą w swoją duchową przygodę, która pomoże im poznać siebie oraz naturę samej rzeczywistości.

 

Na podstawie mojej drogi duchowej oraz moich doświadczeń, możesz również dotrzeć do Mocy, która całkowicie odmieni Twoje życie. Musisz jednak wiedzieć, że zmiana w świadomości jaka w Tobie zajdzie, sprawi, że nie będziesz już człowiekiem, którym byłeś wcześniej a możliwość powrotu do miejsca z którego wyruszyłeś nie będzie możliwa. To nic złego. Będziesz wiedzieć, że jesteś dokładnie tam gdzie powinieneś być…

 

Robert Noble


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *