Wszystko co ma początek ma też koniec.

Cieszę się, że mogę ogłosić, że ja, Robert Noble, wspólnie z EosCris, zapowiedzieliśmy ostatni odcinek naszej fascynującej serii „Podróże w głąb świadomości„. Będzie to odcinek numer 16, który stanowi uroczyste zakończenie naszego tematycznego cyklu spotkań.

Podróże w głąb świadomości z Robertem Noble i EosCris” to seria filmów, w której odkrywamy fascynujący świat duchowości, pasji i rozwoju osobistego. Dzielimy się wiedzą Czarowników, starając się przekazać Wam narzędzia i wskazówki, które pomogą Wam rozwijać Wasze wewnętrzne umiejętności.

Wejdź w playlistę tutaj: „Podróże w głąb świadomości„.

Jestem szczególnie podekscytowany, że ostatni odcinek będzie poświęcony tematowi „wewnętrznej ciszy” – uważanemu przez naszego Naguala za największe ludzkie osiągnięcie. Odkryjemy, jak odnaleźć spokój wewnętrzny, harmonię i równowagę w dynamicznym świecie, w którym żyjemy.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji obejrzeć zapisów live naszych dotychczasowych spotkań, zachęcam Was do nadrobienia zaległości. Każdy odcinek to wyjątkowa podróż, w trakcie której eksplorujemy różne tematy, dostarczając wiedzy, inspiracji i praktycznych wskazówek.

Potęga wdzięczności – odkryj jak wieść szczęśliwe życie

Aby uczcić zakończenie naszego cyklu, zapraszamy Was do udziału w ostatnim odcinku, który odbędzie się na żywo w dniu 13 lipca 2023 roku (godz. 19:00). To będzie wyjątkowa okazja, aby doświadczyć magicznego momentu z nami, podzielić się Waszymi pytaniami na żywo i zgłębić tajemnice wewnętrznej ciszy.

Bądźcie gotowi na inspirującą podróż w głąb świadomości, pełną mądrości i odkryć, które mogą zmienić Wasze życie.

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia! Obejrzyjcie poprzednie odcinki i zarezerwujcie sobie czas na ostatni odcinek na żywo, który odbędzie się 13 lipca 2023 roku. Przygotujcie się na odkrycie potężnej siły wewnętrznej ciszy.

Do zobaczenia w naszych podróżach w głąb świadomości!

Robert Noble


 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *