Zdjęcie: EosCris

„OOBE. Tajemnica punktu scalającego” Roberta Noble to niezwykła książka, która przenosi czytelnika w fascynujący świat Czarowników, z głównym bohaterem, autorem, jako Czarownikiem z grupy Naguala Juliana. To również kontynuacja poprzedniej książki „Nagual Julian,” która jest kluczem do pełnego zrozumienia opisanych tu wydarzeń.

Książka ta jest niezwykła, ponieważ autor przekazuje ogromną ilość wiedzy, zachowując jednocześnie lekki i przystępny język. Na tych 200 stronach skondensowana jest mądrość Czarowników, co jest zarówno inspirujące, jak i zawrotne. Robert Noble zaskakuje swoją zdolnością przekazywania głębokich koncepcji w zrozumiały sposób.

Zdjęcie: EosCris

Nadmienię, że po ukazaniu się książki „Nagual Julian”, Robert musiał i musi nadal zmagać się z ogromnym hejtem ze strony niektórych zagorzałych zwolenników Castanedy, którzy absolutnie nie zrozumieli przekazu Naguala Juliana. Dlatego zachęcam Was drodzy Czytelnicy do trzeźwego podejścia do tych lektur i wzięcia z nich tego co dla Was najlepsze!

Fragment książki „OOBE. Tajemnica punktu scalającego” już dostępny!

Osobiście zachwycił mnie moment, w którym Robert stara się przypomnieć sobie naszego przyjaciela Sebastiana, po wspólnym przyjeździe pod Warszawę na spotkanie grupy. Opis tego procesu jest nie tylko zabawny, ale również pouczający. Pokazuje, jak nasze ego i poczucie ważności mogą nas odciąć od wiedzy, którą już posiadamy, i jak trudno jest zrozumieć pojęcie „punkt scalający.”

Książka ta to nie tylko źródło wiedzy, ale również doskonałe połączenie humoru i intensywnego treningu, który może pomóc każdemu, kto pragnie lepiej zrozumieć siebie i świat. Autor nigdy nie narzuca swojego punktu widzenia, co daje Czytelnikowi wolność wyboru.

Zdjęcie EosCris

Robert Noble udowadnia, że zrozumienie koncepcji enigmatycznego „punktu scalającego” jest możliwe, a książka pełna jest wskazówek, jak oszczędzać energię i przyswajać przekaz Czarowników. Dlatego zachęcam do ponownego czytania i samodzielnego weryfikowania zawartych treści we wszystkich książkach Roberta Noble.

„OOBE. Tajemnica punktu scalającego” to nie tylko opowieść o duchowej podróży i duchowym rozwoju, ale również mądra, inspirująca i zabawna lektura, która może odmienić sposób, w jaki patrzymy na życie. To także przypomnienie, że każdy może zmienić swoje życie i być naprawdę szczęśliwy.

Na zakończenie, polecam tę książkę nie tylko miłośnikom doświadczeń poza ciałem, ezoteryki i duchowości, ale każdemu, kto pragnie odkryć nowe perspektywy i odnaleźć sens życia. Jak mawia Nagual Julian:

Proces uczenia się o wiedzy Czarowników może trwać wiele lat, a sukces zależy tylko od zaangażowania ucznia, jego niezłomnej intencji i energii, jaką zachowa poprzez swoje nieskazitelne działanie

EosCris


Tutaj zakupisz swój egzemplarz książki OOBE tajemnica punktu scalającego Robert Noble