Witajcie!

Dziś na kanale Roberta Noble czeka na Was wyjątkowa transmisja – rozmowa Roberta Noble z Andrzejem na temat najnowszej książki OOBE. Tajemnica punktu scalającego”.

Andrzej to nie tylko świetny rozmówca, ale także mistrz zadawania ciekawych pytań, dzięki którym odkryjemy wiele fascynujących aspektów, których Robert Noble nie mógł zawrzeć w samej książce. To doskonała okazja, aby bezpośrednio dowiedzieć się, co najbardziej nurtuje nas po lekturze.

Dzięki Wam książka jest teraz w rękach Czytelników! Zerknijcie, jak razem to osiągnęliśmy!

Robert zapewnia, że niektóre tajemnice mogą być lepiej przekazane właśnie w rozmowie. Podczas transmisji będzie dostępny na czacie, gotów na żywo odpowiedzieć na Wasze pytania. Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące książki, duchowości czy procesu twórczego, będzie to idealny moment, aby je zadać!

Dla naszej społeczności to nie tylko transmisja, to okazja do poszerzenia wiedzy, zdobycia nowych spojrzeń na rzeczywistość i zanurzenia się w fascynujący świat Czarowników  z książką „OOBE. Tajemnica punktu scalającego„.

Zachęcamy Was serdecznie do udziału w tej wyjątkowej rozmowie. Skorzysta z niej każdy, kto dąży do bardziej świadomego życia. Zapraszamy Was do wspólnego odkrywania tajemnic i inspirującej wymiany myśli. Do zobaczenia na kanale dzisiaj o godz. 20:00!

Zespół IRN


 

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *