Drodzy Czytelnicy,

Z ogromną radością chcę Wam przekazać, że moja nowa książka „OOBE. Tajemnica punktu scalającego” jest już gotowa! Jest to kontynuacja „Naguala Juliana” opowiadająca o moich doświadczeniach związanych z Czarownikami. Ukończenie pisania to dla mnie ogromne osiągnięcie, ale aby ta książka mogła trafić do Waszych rąk, potrzebujemy jeszcze Waszej pomocy.

Aktualnie książka trafiła do korekty, następnie przejdzie proces łamania i składu, potem podjęte zostaną prace nad okładką. Teraz naszym głównym celem jest zebranie środków na jej wydanie. Koszty jakie zostaną poniesione, zostaną Wam zaprezentowane. To właśnie dzięki Waszemu wsparciu ta książka stanie się rzeczywistością. Wierzę w moc wspólnych działań i wiem, że razem możemy dokonać niesamowitych rzeczy.

Dlatego zwracam się z gorącą prośbą o Wasze wsparcie finansowe. Każda wpłata, niezależnie od jej wysokości, przyczyni się do tego, że ta książka ujrzy światło dzienne. To nie tylko wsparcie dla mnie, ale także dla idei i wartości, które chcę przekazać w mojej książce.

A to nie wszystko! Na zrzutce stworzyłem także dodatkową nagrodę niespodziankę – sekretny upominek, który osobiście wybiorę, aby podziękować i nagrodzić osobę, która mnie wspomoże. To wyjątkowa okazja, aby poczuć się docenionym i być częścią tego projektu.

Dziękuję Wam serdecznie za wszelkie wsparcie, które otrzymuję. To dla mnie ogromne wsparcie i motywacja do kontynuowania pracy nad tą książką. Razem możemy sprawić, że ta książka stanie się rzeczywistością i dotrze do serc wielu ludzi. Z góry dziękuję za każdą wpłatę i każdy udostępniony wpis. Czekają nas niesamowite momenty, a ja jestem pełen wdzięczności za to, że możemy je przeżywać razem.

Z uszanowaniem,

Robert Noble


 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *