Witajcie,

Z wielką przyjemnością informujemy, że Instytut Roberta Noble ma zaszczyt poinformować o udziale książki „Nagual Julian” w plebiscycie na „Najlepszą książkę na wiosnę”. Jest to wspaniała okazja, by docenić nie tylko naszego wyjątkowego autora i założyciela naszej strony, ale także polską literaturę w ogóle.

Robert Noble to wybitny pisarz, którego twórczość cechuje się niezwykłym wyczuciem stylu oraz mądrością słowa. „Nagual Julian” to jedna z jego najnowszych publikacji, która przypadła do gustu wielu miłośnikom literatury. Jest to opowieść, która wprowadza czytelnika w świat magii i mistycyzmu, pełna tajemniczych postaci i niezwykłych zdarzeń.

Mamy nadzieję, że zechcą Państwo wesprzeć Robert Noble, oddając głos na „Naguala Juliana” w kategorii Proza polska. To doskonała okazja, by wyrazić uznanie dla jego talentu i pasji rozwoju świadomości.

O Nagualu Julianie i świecie Czarowników z Robertem Noble

Jako Instytut Roberta Noble jesteśmy dumni, że możemy przyczynić się do promocji twórczości naszego autora, a także pomóc w odkrywaniu innych interesujących tytułów.

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w plebiscycie i wsparcia nie tylko Roberta Noble, ale także innych utalentowanych polskich pisarzy. Głosowanie to także szansa na wygranie ciekawych nagród książkowych.

Dziękujemy za Wasze wsparcie i życzymy miłego czytania!

Klikając w link poniżej zagłosujesz na książkę w plebiscycie:

https://ksiazkanawiosne.pl/glosowanie,6196653

Dodatkowo chcielibyśmy zachęcić wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji przeczytać „Naguala Juliana„, by sięgnęli po tę niezwykłą książkę. Jest to niebanalna opowieść, która porusza ważne tematy i wciąga czytelnika od pierwszych stron. To lektura, którą warto mieć na swojej półce i do której z pewnością będzie się chętnie wracać.

Zespół IRN


Zrzutka: OOBE. Tajemnica punktu scalającego – Robert Noble

Kozie Kolostrum – cudowny naturalny suplement


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *