Zdjęcie: IRN

Witajcie!

Dzisiaj mam dla Was wyjątkową niespodziankę. Z okazji 10-lecia założenia mojej strony Instytut Roberta Noble, chciałbym podzielić się z Wami zabawnym filmikiem, który nagrałem 10 lat temu. W filmie próbuję opowiedzieć o tym, czym jest Instytut i czym się zajmuje, jakie ma misje i cele.

Nie było to jednak łatwe zadanie, bo musiałem zmagać się z różnymi przeszkodami i nieoczekiwanymi sytuacjami. Zobaczcie sami, jak radziłem sobie z nagrywaniem tego filmu i jak bardzo mi zależało na tym, aby Instytut był miejscem rozwoju świadomości i poszerzania horyzontów.

Filmik możecie obejrzeć na moim kanale YouTube pod tym linkiem: Misja niemożliwa: Robert Noble o Instytucie

A jeśli chcecie zobaczyć film, który zmontowałem po tych wszystkich przebojach to zapraszam tutaj.

Na stronie IRN znajdziecie wiele ciekawych artykułów, informacji o moich książkach, jak również forum dyskusyjne i sklep z produktami związanymi z ezoteryką i rozwojem duchowym.

Instytut Roberta Noble to nie tylko strona internetowa, zajmująca się badaniem świadomości i jej zjawisk, takich jak świadome śnienie czy medytacja. To także społeczność ludzi o otwartych umysłach i sercach, którzy chcą dzielić się swoimi doświadczeniami i pasjami.

Jeśli jesteście jednymi z nich, to serdecznie zapraszam Was do dołączenia do naszej rodziny. Razem możemy odkrywać tajemnice wszechrzeczy i rozwijać nasze potencjały.

Dziękuję Wam za 10 lat wierności i wsparcia. Bez Was nie byłoby tego Instytutu ani stron które go wspierają. Jesteście dla mnie inspiracją i motywacją do dalszej pracy. Mam nadzieję, że jeszcze długo będziemy razem podróżować w głąb świadomości.

Życzę Wam wszystkiego najlepszego i do zobaczenia w kolejnym wpisie!

Robert Noble


Podróże w głąb świadomości: OOBE/LD/PROJEKCJA ASTRALNA


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *