Cześć Podróżnicy!

Mam dla Was coś wyjątkowego – nowy film na temat Ego, który nagrałem razem z EosCris. Temat ten niezmiennie przyciąga naszą uwagę, ponieważ wiemy, jak istotny jest dla naszego rozwoju duchowego. W końcu, jak powiedział kiedyś nasz Nagual: „Poznanie samego siebie to klucz do wszystkich drzwi”.

Pokochanie własnego Cienia

Ego – to słowo, które często wraca w naszych dyskusjach i refleksjach. W tym filmie spoglądamy na nie z perspektywy czarowniczej – naszej własnej, pełnej magii i miłości. Odkryjemy, jak Nagual Julian kształtował nas, abyśmy mogli opanować nasze własne ego i uniknąć pułapek egomanii. Egomania według nas jest najstraszliwszą chorobą naszych czasów!

W swoich książkach starałem się przekazać Wam te nauki i doświadczenia, pokazując, jak ważne jest poskromienie naszego ego, abyśmy mogli rzeczywiście odkryć nasz prawdziwy potencjał. Bo czyż nie jest to kluczowy element w naszej podróży ku pełni życia?

Zapraszam Was do obejrzenia filmu i dzielenia się z nami Waszymi refleksjami na temat Ego. Może to właśnie ten krok będzie pierwszym krokiem na drodze do głębszego zrozumienia siebie i otwarcia na nowe możliwości.

Zapraszam do dyskusji i do oglądania!

Pozdrawiam,

Robert Noble


sklep ezoteryczny - produkty podnoszące wibracje
Ego - rozmowa w budce - zapis live'a

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *