W najbliższy piątek 24.02 o godz. 18:00 zapraszamy do wysłuchania medytacji prowadzonej, która pomoże Ci poczuć przepływającą energię miłości w Twoim ciele. Ta medytacja pomoże Ci uzdrawiać swoje ciało poprzez wyobrażanie sobie i odczuwanie Boskiej energii miłości przepływającej przez każdą część Twojego ciała. Będziesz miał okazję uzdrawiać każdą potrzebującą partię swojego ciała, począwszy od zaakceptowania stanu bólu i wybaczenia sobie, aż do odczuwania całego, zdrowego ciała otulonego miłością.

Medytacja zawiera elementy hipnotyczne, które działają pozytywnie na Twoją podświadomość, pomagając Ci odblokować moc uzdrawiania samego siebie i Twojego otoczenia. Dzięki tej medytacji poczujesz się lepiej, uzyskasz wewnętrzny spokój i zrelaksujesz się. Przygotuj wygodne miejsce i zamknij oczy, a następnie pozwól sobie na pełne skupienie i oddanie się w ręce Roberta Noble.

Ta medytacja jest dla każdego, kto pragnie poczuć przepływającą przez swoje ciało miłość i uzyskać wewnętrzny spokój. Nie zwlekaj i przekonaj się, jak wiele dobra może zrobić ta medytacja dla Twojego samopoczucia i zdrowia.

Udanej podróży!

Zespół IRN


Więcej nagrań medytacyjnych znajdziecie tutaj:


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *