Drodzy Czytelnicy,

Mam ogromną przyjemność poinformować Was o rozpoczęciu plebiscytu na „Najlepszą książkę na lato 2023” organizowanego przez serwis Granice.pl. To już 15. edycja tego prestiżowego wydarzenia, podczas którego razem z internautami wybierzemy najbardziej interesujące nowości wydawnicze ostatnich miesięcy.

Chciałbym Was gorąco zachęcić do wzięcia udziału w plebiscycie i oddania głosu na naszą książkę „OOBE. Drugie życie poza ciałem„. To niezwykła podróż w świat poza ciałem, która przeniesie Was w miejsca i wymiary, o których nawet nie śniliście. Znajdziecie tam konkretny instruktaż treningowy, który pozwoli Wam doświadczyć siebie poza granicami własnego ciała.

Aby oddać swój głos, proszę odwiedzić stronę plebiscytu na https://www.ksiazkanalato.pl/. Pamiętajcie, że każdy z Was może zagłosować tylko raz, wybierając moją książkę jako najbardziej godną nagrody.

Wszystkich, którzy oddadzą swój głos, czeka wiele wspaniałych nagród książkowych. Nie przegapcie tej okazji, głosowanie trwa do 3.07. do godziny 23:59. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone na stronie serwisu Granice.pl oraz na naszej stronie internetowej.

OOBE DRUGIE ŻYCIE POZA CIAŁEM

Dziękuję za Wasze wsparcie i zachęcam do aktywnego udziału w plebiscycie. Wasze głosy mają ogromne znaczenie dla naszego wydawnictwa. Razem możemy sprawić, że „OOBE. Drugie życie poza ciałem” stanie się najlepszą książką na lato 2023!

Z wyrazami szacunku,

Robert Noble

>>Tutaj możesz zagłosować


 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *